Заступник начальника волинської поліції отримав службову квартиру у Луцьку

Заступник начальника волинської поліції отримав службову квартиру у Луцьку

Заступник начальника ГУНП у Волинській області, начальник кримінальної поліції Михайло Сорока отримав службову квартиру у Луцьку.

За інформацією “Сили правди” про це йдеться у рішенні виконавчого комітету Луцької міської ради від 3 лютого.

Так, Михайло Сорока отримав однокімнатну службову квартиру загальною площею 41,8 кв. м.

Відомо, що до призначення на Волинь Михайло Сорока тривалий час працював у поліції Житомирської області. У 2020 році він став заступником начальника поліції Волині.

У своїй декларації від 10 березня 2020 року, Михайло Сорока вказав, що володіє земельною ділянкою площею 1000 кв. м у селі Березина, що на Житомирщині. Також він задекларував право користування кімнатою площею 13,4 кв. м у Житомирі, яка належить Центру професійно-технічної освіти міста Житомир.

Його дружині Ользі Сороці належить житловий будинок площею 62,4 кв. м та земельні ділянки площами 2500 та 1633 кв. м у Новому Любарі Житомирської області.

У 2019 році Михайло Сорока отримав від ГУНП у Житомирській області 284 166 грн та ще 200 тис. грн від продажу рухомого майна. Готівкою він зберігав 400 тис. грн. Крім того, його дружина одержала щомісячну одноразову допомогу при народженні дитини у сумі 6 880 грн.

Довідково:

За інформацією сайту «Житомир.info», Михайло Сорока кілька років керував Любарським райвідділом УМВС України в Житомирській області. У грудні 2012 року отримав від президента Віктора Януковича медаль «За бездоганну службу» III ступеня. У грудні 2014 року він був призначений на посаду начальника Житомирського міськвідділу УМВС.

У жовтні 2019 року Михайло Сорока очолив управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області.

 

Аліна Бекерук