Заправ «Нічну варту»!

Заправ «Нічну варту»!

«Громадське.Волинь» працює для громадян та за кошти громадян. Ми декларуємо це постійно у ході своєї професійної діяльності. Всі кошти, за які ми існуємо є від грантодавців та від пожертв наших глядачів.

Проект «Нічна варта», який має хороший запит у нашої аудиторії, передбачає витрати коштів нашої редакції на бензин для заправки приватних автівок наших журналістів, якими пересуваєтсья уся знімальна група під час зйомок ночей патрулювання луцьких поліцейських.

На жаль, кошти для поїздок у нас обмежені. Проект не фінансується ніякими фінансовими групами, тою ж Патрульною поліцією Луцька чи фондами. Ініціатива є власною ідеєю «Громадського.Волинь» та реалізовується практично на громадських засадах.

Але:
– саме ми показуємо вам обличчя «героїв», які п’яними роз’їжджають по Луцьку і є потенційними вбивцями ваших дітей, близьких, друзів;
– саме ми не лінуємося вночі наражати й себе на небезпеку, аби показати вам роботу патрульної поліції, яку ви не бачите, бо спите.
– саме ми стараємося донести вам інформацію про надії та зради єдиної поки реалізованої хоч якось реформи в Україні
– ми не просимо багато, заробляємо мало, але ідейно працюємо;
– ми не працюємо на олігархів, а хочемо показувати вам життя таким, яким воно є.

Якщо ви вважаєте, що наша робота варта підтримки, допоможіть нам грішми або бензином (контактна особа Марія Доманська (093) 873 72 80).

Отримувач: ГО ГРОМАДСЬКЕ. ВОЛИНЬ
ЄДРПОУ: 39382091
Р\р: 26009055505276
МФО банку: 303440 (ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”)
Призначення: Безповоротна фінансова допомога на здійснення статутної діяльності ГО “Громадське. Волинь”. Без ПДВ.

ЩИРО ВАМ ДЯКУЄМО!