Загиблого бійця Олександра Горкавчука привезли додому

До Луцька привезли тіло загиблого бійця 128-ої бригади Олега Горкавчука. Зустрічали загиблого лучанина у неділю, 27 березня. Зустріти героя зібрались активісти «Автомадану України», «Автомайдану Волині», «Самооборони Волині» та небайдужі жителі міста.

Тіло Олега Горкавчука привезли до до Нижнього храму Свято-Троїцького собору. Там також зібрались декілька десятків людей, аби віддати загиблому останню шану. Нагадаємо, стрілець 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади Олег Горкавчук загинув 22 березня у районі села Піски, що на Донеччині. Народився чоловік у 1981 році, навчався у ЗОШ № 20. Працював у компанії «Волиньхолдинг», що в селищі Торчин. На військову службу його призвали у зв’язку з мобілізацією 28 квітня 2015 року. Мав звання старшого солдата.

Похорон загиблого бійця відбудеться у понеділок, 28 березня, у Свято-Троїцькому храмі. В 11-ій годині розпочнеться заупокійний молебінь, а у 12-тій – громадська панахида на Театральному майдані. Поховають військослужбовця на кладовищі у селі Оздів.