За три місяці війни волиняни мали 176 разів спускатися в укриття. Які дні і години найтривожніші?

За три місяці війни волиняни мали 176 разів спускатися в укриття. Які дні і години найтривожніші?

Повітряна тривога у Волинській області в перші три місяці повномасштабного вторгнення Росії лунала вже 176 разів і сумарно тривала більше шести діб.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» підрахував частоту і тривалість повітряних тривог, які пролунали в області впродовж трьох місяців із початку повномасштабного вторгнення Росії.

Також статистика показує, що найчастіше росіяни запускають ракети в сторону Волині по понеділках та вівторках. Тоді як по середах кількість таких випадків найнижча, але впродовж четверга-неділі поступово наростає.

Що корисного можна було б зробити за ці майже 149 годин, замість того, щоб просиджувати їх в укритті через війну? Наприклад, приготувати 75 каструль борщу, подивитися 100 повнометражних фільмів, відвідати 75 вечірніх театралізованих екскурсій в Луцькому замку, провести за працею майже 19 повних 8-годинних робочих днів, 54 рази прокататися на велосипеді навкруги Луцька.

Нагадаємо, Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну вранці 24 лютого. З того часу, за даними Організації Об’єднаних Націй, з України виїхало понад 5 мільйонів осіб. Найбільше знайшли прихисток у Польщі, влада якої також забезпечує соціальні гарантії для українців, які постраждали від війни. Ще близько 8 мільйонів українців стали внутрішніми переселенцями.

 

Юрій Горбач