З ексдружини Палиці через суд стягнули майже 187 тисяч гривень податкового боргу

З ексдружини Палиці через суд стягнули майже 187 тисяч гривень податкового боргу

Головне управління Державної податкової служби у Києві відсудило у колишньої дружини лідера партії «За Майбутнє», народного депутата з Луцька Ігоря Палиці Оксани Палиці майже 187 тисяч гривень податкового боргу. 

Як з’ясувала «Сила правди» про це йдеться у рішенні Окружного адміністративного суду міста Києва.

Оксана Палиця не сплатила податковий борг з податку на нерухоме майно, який виник на підставі податкових рішень від 14 червня 2018 року, від 6-го червня 2019 року, від 5-го червня 2020 року. Відтак, жінка мала би сплатити ці кошти протягом 10 днів з дня отримання повідомлення, але не сплачувала впродовж трьох років. 

До слова, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – це місцевий податок, що сплачується платниками податку за об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості і зараховується до місцевого бюджету.

Суддя Анна Кузьменко задовольнила адміністративний позов Головного управління Державної податкової служби Києва і зобов’язала Оксану Палицю виплатити податковий борг у сумі 186 тисяч 762 гривні. 

Ігор та Оксана Палиця

Нагадаємо, «Сила правди» розповідала, про бізнес та майно родини Ігоря Палиці та як він розбудовувався впродовж років. Багато сімейного майна зареєстровано саме на колишню дружину політика Оксану Палицю. В неї десяток земельних ділянок у Київській області, частина з яких придбана у 2020-2021 роках, будинок, квартири у столиці, паркомісця, нежитлові приміщення. Також у колишньої дружини Палиці є котедж із землею у «Буковелі» площею у 249,5 кв, по квартирі у Львові та Одесі. Тож, зрозуміти, за яку саме нерухомість Оксана Палиця не сплатила податковий борг – доволі складно.

Нардеп Ігор Палиця попри обіцянки, роками так і не декларує бізнес та майно, яке належить його сім’ї. Нещодавно журналісти «Української правди» з’ясували, що в умовах воєнного стану він двічі зумів виїхати за кордон: його не було в Україні з 18 липня по 10 серпня. У цей період він нібито побував на віллі у Каннах, яка ще з 2019 року перебуває у власності його родини.

 

Юлія Галецька