З 8 листопада у «червону» зону карантину потрапить ще одна область

З 8 листопада у «червону» зону карантину потрапить ще одна область

З 8 листопада «червону» зону карантину запроваджують на території Волинської області. Таким чином, суворі обмеження будуть діяти уже в 17 регіонах України.

За інформацією hromaske відповідне рішення 5 листопада ухвалила Держкомісія з надзвичайних ситуацій, передає міністр уряду Олег Немчінов.

Станом на 5 листопада на Волині вже заповнені 67% ліжок із киснем. Рівень госпіталізацій становить 99 випадків на 100 тисяч населення (при цільовому показнику у 60 випадків).

У «червоній» зоні зможуть працювати кінотеатри, музеї, інші культурні заклади, розважальні заклади, ТРЦ, заклади громадського харчування, ринки, спортзали та басейни, якщо весь персонал та відвідувачі будуть повністю вакциновані.

Що з карантином?

З 24 лютого (і принаймні до 31 грудня) в Україні діє адаптивний карантин: регіони поділяють на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони, де карантинні обмеження залежать від епідемічної ситуації.

«Жовту» зону з новими карантинними обмеженнями та бонусами для вакцинованих з 23 вересня запровадили по всій Україні.

«Червоний» рівень, який передбачає найжорсткіші обмеження, уже запровадили у:

А ще з 21 жовтня запрацювали нові правила міжрегіональних перевезень у «жовтій», «помаранчевій» та «червоній» зонах — і від водіїв, і від пасажирів вимагають документ про вакцинацію або тест на коронавірус.

 

 

 

 

 

 

Остап Крамар