Юрій Журавель приїхав на Волинь подякувати юним волонтерам

Юрій Журавель приїхав на Волинь подякувати юним волонтерам

На Волині дитячий батальйон «Бандерівці» назбирав понад 400 тисяч гривень на дві рушниці-антидрони для різних підрозділів Збройних сил України. Майже два десятки дітей впродовж кількох місяців періодично співали і продавали печиво в центрі міста Рожище. Відзначити і надихнути «бандерівців» приїхав Юрко Журавель.

За інформацією «Сили правди» одна рушниця-антидрон вже допомагає теробороні Харкова садити рашистські дрони, а інша днями вирушить до хлопців з волинської 14-ї окремої механізованої бригади. Зараз у дітей нова ціль – назбирати на ще одну таку штуку вже для морських піхотинців.

Про юних волонтерів дізнався відомий музикант, лідер рівненського гурту «От Вінта!» і художник-карикатурист, автор мистецької ініціативи «Знай наших!» Юрій Журавель. Він вирішив особисто подякувати малечі.

Митець привіз подарунки – футболки з авторським принтом і власну книгу «Знай наших» з іменними автографами для кожного.

«Це не єдині діти в Україні, які активно допомагають ЗСУ. Але тут, я почув, що за такий короткий строк дівчиська, можна сказати, дуже маленькі дівчатка, зібрали таку круту суму на антидрон, це – феноменально», – розповів Юрій Журавель.

Нагадаємо, раніше «Сила правди» розповідала як дитячий батальйон «Бандерівці» зібрав 185 тисяч гривень на перший антидрон.

Костянтин Яворський