Як на Волині вже використали понад 19 мільйонів гривень передбачених на боротьбу із Covid-19

Як на Волині вже використали понад 19 мільйонів гривень передбачених на боротьбу із Covid-19

Волинська обласна клінічна лікарня за більш ніж місяць карантину витратила на боротьбу з Covid-19 понад 19 мільйонів гривень, – йдеться у матеріалі Центру журналістських розслідувань «Сила правди». Більше 6 мільйонів – кошти обласного бюджету, ще 12,5 мільйона – матеріальна допомога благодійного фонду «Тільки разом».

Про це прозвітував виконувач обов’язків директора Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар на засіданні комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства повідомляє прес-служба Волинської обласної ради.

За словами Дударя, на рахунки лікарні станом на 17 квітня надійшло 40 мільйонів 269 тисяч гривень. Із цієї суми 20 мільйонів гривень передбачили для придбання медичного обладнання, ще стільки ж на закупівлю фармацевтичної продукції та виробів медичного призначення, а також 269 тисяч гривень для перевезення медпрацівників.

Медик зауважив, що станом на 17 квітня використано понад 6 мільйонів гривень.

Окрім того, як розповів Олександр Дудар, обласна клінічна лікарня отримала безкоштовно матеріальних цінностей на майже 12,5 млн гривень. Ці кошти були виділені з благодійного фонду народного депутата Ігоря Палиці «Тільки разом».

Були доставлені вантажі у 37 закладів охорони здоров’я області згідно поданих заявок. Усе необхідне отримали також правоохоронці, рятувальники, прикордонники, паталого-анатомічна служба, працівники Центру екстреної медицини та медицини катастроф та інші. Крім того, засоби захисту та медикаменти отримали Любешівськиий, Ковельський, Ківерцівський райони, міста Нововолинськ та Ковель. Загалом у райони завезено вантажів на 5,5 млн гривеньОлександр Дудар запевнив, що ця робота продовжуватиметься і надалі.

Нагадаємо, що раніше «Сила правди» вже розповідала, як на Волині розподілили експрес-тести, маски і костюми з китайської гуманітарної допомоги та скільки вже витратили на довіз луцьких медиків на роботу.