Як добровольці тероборони вчилися стріляти

Наприкінці червня учасникам територіальної оборони області влаштували стрільбища, аби підняти рівень бойової готовності чоловіків, які нині є цивільними.

На військовий полігон Володимира-Волинського з’їхалися представнии усіх районних комісаріатів, аби навчити добровольців усі районних загонів тероборони працювати із бойовою зброєю, відчути на практиці, що таке стрільба. Навчання організував Волинський обласний військовий комісаріат за підтримки громадського формування «БУГ». Останнє зокрема, забезпечило захід інструкторами (з бойовою підготовкою).

«Я вважаю, що ті люди, що відпрацювали ці навчання – вони готові до захисту нашої території, тому що це підрозділи територіальної оборони», – заявив заступник Волинського обласного комісара Володимир Дриженков.

270 чоловіків вчилися користуватися автоматами та кулеметами, пройшли базове навчання із ведення тактики бою та стрільби у різних бойових обставинах. Серед них були і фермеми, і представники влади, і лікарі, і учасники АТО. Всі ці люди є добровольцями загонів територіальної оборони. Такі навчання відбуваються щотри місяці і навчають цивільних добровольців базової воєнної справи.

«Ми дякуємо, тим керівникам обласного військового комісаріату, що дали нам можливість навчати хлопців», – коротко додав керівник «БУГу» Олександр Калюжний.

Усі на навчанні дещо насторожені, адже, як повідомляли у березні білоруські ЗМІ, по інший бік кордону у вересні розпочнеться широкомасштабне спільне навчання російських та білоруських військових під назвою «Захід-2017».