Що пропонують кандидати у президенти: порівняльна аналітика

Презентація результатів аналізу програмних обіцянок двох кандидатів у президенти, які вийшли у другий тур, відбулася у четвер, 18 квітня у місті Луцьку.
32

Політичні фінанси Волині: хто фінансує волинський «УКРОП» і чому троє депутатів потрапили під суд

Волинський обласний осередок політичної партії «УКРОП» у 2018 році зібрав найбільший бюджет на свою діяльність серед усіх місцевих партосередків. Загалом – понад 2,9 мільйона гривень.
929

Боротьба за Волинь: як “БПП” планує охопити всі округи й залишити “УКРОП” ні з чим

Волинь у парламенті представляють п'ятеро нардепів, троє з яких – фігуранти антикорупційних розслідувань.
757

У скільки кандидатам в президенти обійдеться агітація на волинських телеканалах

Від 200 до 3500 гривень доведеться викласти кандидатам у президенти України за один показ хвилинного агітаційного ролика в прайм-таймі волинських телеканалів.
153

На Волині людей звозили автобусами на зустріч з президентом, — ОПОРА

На Волині на заходи за участі чинного Президента України та потенційного кандидата президенти Петра Порошенка людей привозили автобусами. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували у Луцьку та Ківерцях, як десятки людей після візиту гаранта збиралися у групи та поверталися до автобусів, припаркованих на кількох вулицях.
466

Візити імовірних кандидатів, масова реклама та «джинса»: тенденції дочасної агітаційної активності на Волині

На Волині у вересні-грудні потенційні кандидати у президенти широко розгорнули дочасну агітаційну активність. У регіоні через засоби зовнішньої реклами «нагадували» про себе 13 потенційних кандидатів, місцеві ЗМІ рясніли іміджевими публікаціями на користь політиків, а 9 імовірних кандидатів у моніторинговий період особисто відвідали область.
58

Чинне виборче законодавство: що не влаштовує керівників волинських осередків партій – інтерв’ю ОПОРИ

Протягом листопада-грудня 2018 року представники Громадянської мережі ОПОРА поспілкувалися з керівниками місцевих осередків політичних партій на Волині, щоб дізнатися їхню думку щодо чинного виборчого законодавства в Україні, виборчої системи та можливостей посилення відповідальності за скоєння виборчих злочинів.
229

Більшість членів ДВК в ОТГ – висуванці від кандидатів

У Волинській області у всіх дев’яти громадах, де 23 грудня відбудуться перші вибори, у визначені строки сформували дільничні виборчі комісії. Більшість представників керівного складу (42%) і членів ДВК (52,4%) включили за поданнями кандидатів у депутати та кандидатів на посади голів ОТГ. Такими виявились результати аналізу Громадянської мережі ОПОРИ представництва новостворених дільничних виборчих комісій.
525

Дві партії понад тиждень чекають на відкриття рахунків виборчих фондів у «ПриватБанку», — ОПОРА

На Волині осередки політичних партій «Громадський рух «Народний контроль» та Всеукраїнське об’єднання «Свобода», кандидати від яких зареєстровані для участі у виборах у Ківерцівській міській ОТГ 23 грудня, заявляють про те, що понад тиждень не можуть відкрити рахунків у відділенні «ПриватБанку» у місті Ківерці, та не можуть розпочати агітаційної кампанії. Про це стало відомо представникам Громадянської мережі ОПОРА у середу, 12 грудня.
156

Політики та активісти Волині вимагають негайного ухвалення виборчої реформи

  • 16.05.2018
15 травня у Луцьку представники політичних партій «Громадянська позиція», Громадський рух «Народний контроль», «Національний корпус», «Самопоміч», ВО «Свобода», Рух нових сил Михайла Саакашвілі разом із активістами ГО «Центр UA» закликали Парламент ухвалити в другому читанні та в цілому проект Виборчого кодексу (№3112-1), що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками.
34