Вибори на Волині. Перемогла гречка

На Волині місцеві вибори відбулися не без порушення закону. Чорний піар, сварки кандидатів, намагання підкупити спостерігачів та антиагітація.

Про це розповів координатор Комітету виборців України на Волині Юрій Кресак під час прес-конференції у понеділок, 26 жовтня.

«Що стосувалось виборів на Волині, то ми не оминули випадків чорного піару. Напрочуд спекотною виявилася кампанія у місті Володимирі-Волинському. Тут ми бачили цікаві, креативні підходи, які говорили про боротьбу двох команд. Розсилались смс – повідомлення, де було гасло «Змінимо старого на юнака». Юнак, очевидно, прізвище одного з кандидатів, який пробував свої сили стати міським головою», – зазначив Кресак.

«В Ковелі ми зафіксували, коли кандидат на посаду ковельського міського голови Печенюк Микола повідомив про те, що невідомі зранку розповсюдили листівки антиагітаційного характеру щодо Печенюка. Тобто сам на себе. «Хочеш в місті бардака, вибери Печенюка», – розповів Юрій Кресак.

«Коли ми аналізуємо цей день, нажаль доводиться констатувати факт, який неприємний і для громадських активістів і для політиків, які демократично налаштовані. Нажаль на Волині не відбулося боротьби ідей під час виборів до місцевих рад. Нажаль гречка виявилась набагато потужнішим чинником», – додав експерт.