Всеукраїнська газета «День» презентує у Луцьку фотовиставку

28 квітня в приміщені бібліотеки Східноєвропейського національного університету урочисто відкрили XVIII фотовиставку від газети «День». Презентувала її головний редактор Лариса Івшина.
З понад 2400 світлин редакційне журі відібрало 350 кращих робіт як професіоналів, так і аматорів. Особливу відзнаку від редакції газети «День» – «Золотий День» – отримала світлина киянина Євгена Малолєтки «Зоряне небо над нами і моральний закон усередині нас». На миттєвостях зафіксованих фотографами – діти, військовослужбовці, політики, їхні емоції.
«Чому ми робимо фотоконкурс? Ми могли б провести його силами власної редакції. Але за ці 18 років я переконалася, що ми робимо правильно. Він творить фотографічне середовище. Це змагальність. Це той рецепт, який я рекомендую всьому українському суспільству, коли перемагають не свої, а кращі. Просто приходить в редакцію фото від людини, про яку ми нічого не знаємо. Ми бачимо, що воно талановите і запрошуємо приїхати отримати приз. І таким чином людина стає відомою. Хіба це не чудо? Наших переможців помічають і вони вже працюють, наприклад, у Віталія Кличка…Україна переживає високий, трагічний період свого життя. Саме моральні речі сильні і правда на нашому боці і ми переможемо. Але для того треба вкладати сили, допомагати суспільству, заряджати його. Сподіваюсь наша виставка це робить», – каже Лариса Івшина.
Фотовиставка «Дня» перебуватиме у Луцьку до 14 травня (вул. Винниченка, 30а, з 9 до 17-ї години, крім суботи і неділі, вхід вільний).
До слова, всеукараїнська газета «День» святкує нині 20-річчя.