Волинські активісти нагадали суддям і управлінцям про Революцію Гідності

В пам’ять про загиблих на Майдані у Києві волиняни влаштували автопробіг «Не зрадь Революцію Гідності». Стартувала акція у Рожищі. Далі колона рушила до обласного центру. На Театральному майдані у Луцьку учасники прихилили коліна перед стендом Героїв Небесної сотні, ділились спогадами про участь в Революції Гідності, а також провели імпровізований мітинг з приводу нинішніх подій в державі, зокрема, й на сході України.

Далі рушили до домівок волинських суддів і управлінців з метою нагадати їм про події, що відбулися у ці дні три роки тому. Навідався автопробіг до голови Волинського апеляційного суду Петра Філюка, судді Луцького міськрайонного суду, який неодноразово попадався на порушенні правил дорожнього руху в тому числі й на підпитку, Андрія Сівчука, екс-голови Ківерцівського районного суду Івана Підгорного, якого майже 7 років тому піймали на одержанні неправомірної вигоди, начальника Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства Олександра Кватирка, затриманого на хабарі екс-начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції в області Сергія Шемейка.

Жоден з господарів не вийшов до активістів. Вони у свою чергу лишили під дверима суб’єктів владних повноважень золоті батони, які, за їхніми словами, символізують корупцію, людську жадібність і марнотратство. Також розвісили плакати з гаслами: «Не будь як Зварич!», «Героїв пам’ятатимуть вічно, а шоколад з’їв і забув», «Геть гнобительську систему!».

Учасники автопробігу, а це громадські організації «Самооборона Рожища», «Самооборона Ківерців», «Національний корпус», Спілка ветеранів АТО кажуть, що головна мета акції – нагадати суб’єктам владних повноважень про ідеали за які поклали голови Герої Небесної Сотні.