Волинський лісівник два роки їздив з підробленим посвідченням і врешті потрапив в ДТП

Волинський лісівник два роки їздив з підробленим посвідченням і врешті потрапив в ДТП

Купив посвідчення водія в інтернеті і спричинив ДТП. На Волині засудили лісівника, який використовував підроблені документи. Майстру електронного обігу деревини ДП «Володимир-Волинського ЛМГ» Андрієві Літвинчуку дали два роки умовно і конфіскували фейковий документ. 

За інформацією «Сила правди» відповідний вирок Володимир-Волинський міський суд виніс 15 вересня. 

У суді Андрій Літвинчук зізнався, що замовив посвідчення водія в Instagram. Ця послуга обійшлася йому в 7000 гривень. Підробку отримав на Новій пошті і користувався нею з 2020 року. А 11 травня 2022 року у селі Стенжаричі Володимирського району керманич мотоциклу зіткнувся з кінною підводою. На місце аварії приїхала поліція і під час перевірки документів правоохоронці виявили, що вони не справжні. 

У суді лісівник щиро покаявся, просив суворо не карати.

Суддя Ірина Кусік визнала його виннним у підробці та використанні завідомо підробленого документу. Втім, так як обвинувачений покаявся та не мав обтяжуючих обставин, йому призначили покарання у вигляді 2-х років обмеження волі та іспитовий строк терміном 1 рік. 

З винного також стягнули судові витрати розміром 1321 гривню. 

Раніше «Сила правди» повідомляла, як волинянина оштрафували на 1700 гривень за куплене через інтернет водійське посвідчення.

 

Юлія Галецька