Волинська «швидка» купила в ексдепутата Луцькради бахіл, масок та комбінезонів на 5 мільйонів

Волинська «швидка» купила в ексдепутата Луцькради бахіл, масок та комбінезонів на 5 мільйонів

Медики “швидкої” купили захисний одяг у фірми ексдепутата Луцької міськради Валерія Бондарука

Комунальне підприємство «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» купив захисних масок, комбінезонів, бахіл та одноразових шапочок на 5,3 мільйона гривень у фірми, яка належить ексдепутату Луцької міської ради від «Батьківщини» Валерію Бондаруку.

Як стверджує “Сила правди” інформація про це міститься в системі публічних закупівель «Prozorro».

22 березня «Волинський обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф» підписав договір з ТОВ «Західна фармацевтична компанія» на загальну суму 5,307 млн грн. З фірмою, співвласником якої є ексдепутат Луцької міськради Валерій Бондарук. Угоду уклали «на пряму», тобто без відкритих торгів, оскільки купували засоби для боротьби з COVID-19.

Лікарі «швидкої» замовили у ТОВ «Західна фармацевтична компанія» 100 тис. одноразових медичних (хірургічних) масок. За договором ціна за штуку склала 0,80 грн без ПДВ. Також придбали 20 тис. одноразових медичних захисних комбінезонів з капюшонами різних розмірів (52-54, 56-58, 60-62). Один такий обійшовся медикам у 250 грн без ПДВ.

Ціни на захисні засоби для волинських медиків. Скріншот з додатку до договору

Окрім того, купили ще 15,2 тис. одноразових високих бахіл та 18 тис. нестерильних одноразових шапочок. Одна пара бахіл обійшлася медикам у 14 грн без ПДВ, а шапочка – 0,80 грн без ПДВ. Поставити усі медичні матеріали мали до 31-го березня цього року.

За інформацією з аналітичної системи «YouControl», ТОВ «Західна фармацевтична компанія» зареєстрована у Луцьку на вулиці Богдана Хмельницького, 12. Її директором є депутат Луцької міської ради 6-го та 7-го скликань (у 2010-2020 роках) від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Валерій Бондарук. Він же разом із Станіславом Шайком вказаний серед засновників та кінцевих бенефіціарних власників компанії.

Нагадаємо, раніше «Сила правди» повідомляла про те, що КП «Луцькводоканал» уже вкотре замовило гіпохлорит натрію, який використовують для очищення води, у тендерного змовника ТОВ «Марілайф». Підприємство часто бере участь у закупівлях у парі з ТОВ «Екстрагруп». Ще рік тому «Сила правди» писала, що компанії найімовірніше разом готуються до тендерів: подають схожі довідки та документи та навіть роблять у них однакові помилки.

Аліна Бекерук