Волинянин хотів за кордон за 100 євро, а потрапив під суд

Волинянин хотів за кордон за 100 євро, а потрапив під суд

 

На Волині судили військовозобов’язаного, який пішов на злочин, щоб виїхати за кордон. Чоловік намагався домовитись з прикордонниками, але афера не вдалася. 

Про це «Сила правди» довідалась з вироку Володимир-Волинського міського суду.

Військовозобов’язаний волинянин Олександр Горбачов вирішив виїхати до Польщі хоча не мав на це відповідного дозволу. 21 липня 2022 року на пункті пропуску «Устилуг» він запропонував співробітниці прикордонної служби хабаря. Чоловік сподівався, що за 100 євро вона закриє очі на обмеження виїзду за кордон чоловіків призовного віку в умовах воєнного стану. Але не склалося. Прикордонниця викликала поліцію. 

За кілька днів після інциденту прокурор Володимир-Волинської окружної прокуратури Вадим Бас та обвинувачений Олександр Горбачов уклали угоду про визнання винуватості. 

1-го вересня 2022 року Володимир-Волинський міський суд визнав чоловіка винним. Горбачова оштрафували на 17 000 гривень. А ось 100 євро хабаря повернули. 

Вирок поки не набрав чинності і може бути оскаржений протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, «Сила правди» повідомляла, що волинський лісівник два роки їздив з підробленим посвідченням і врешті потрапив в ДТП.

 

Юлія Галецька