Волинянин хотів чкурнути за кордон за 2 тисячі доларів, а потрапив під слідство

Волинянин хотів чкурнути за кордон за 2 тисячі доларів, а потрапив під слідство

У Луцьку судили військовозобов’язаного, який хотів за 2 тисячі доларів виїхати за кордон. Він через колегу знайшов прикордонника з «Ягодина» і домовлявся з ним про аферу. Але в результаті суд оштрафував хабарника на 59 тисяч гривень.

Про це «Сила правди» дізналася з вироку Луцького міськрайонного суду.

Військовозобов’язаний волинянин Артем Крук вирішив виїхати з України, не маючи на це відповідних дозволів. Він дізнався у свого колеги по роботі контакти одного з волинських прикордонників та зустрівся з ним у Ковелі За сприяння в перетині кордону зловмисник запропонував військовослужбовцю 2 тисячі доларів. 

4 травня волинянин Крук разом з дружиною, донькою та ще двома військовозобов’язаними чоловіками приїхав на митницю, аби втрапити на чергування прикордонника з яким була домовленість. Під час паспортного контролю з документами митнику передали і кошти. Крім того, по 2 тисячі доларів дали й чоловіки, які були з Круком в автівці. 

Дії Артема Крука кваліфікували як надання неправомірної вигоди службовій особі. Він погодився на угоду з прокурором і визнав провину.

21 вересня суддя Луцького міськрайонного суду Ярослав Артиш оштрафував чоловіка на 59,5 тисяч гривень, а 2 тисячі доларів конфіскували на користь держави. 

Вирок поки не набрав чинності і може бути оскаржений протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, «Сила правди» розповідала про волинянина, який хотів виїхати за кордон за 100 євро, але потрапив під суд.

 

Юлія Галецька