Волиняни, які прихистили евакуйованих, отримають підтримку: як це працює.

Волиняни, які прихистили евакуйованих, отримають підтримку: як це працює.

Чимало волинян з початком нового етапу війни прихистили у себе людей, які змушені були евакуюватися з інших регіони. Для ефективної підтримки таких громадян започаткували програму “СпівДія. Шелтер” (https://cutt.ly/tDPBzY4)

Шелтер – це місце, де тимчасово проживають особи, які постраждали від війни (від 10 до 100 осіб, мінімум 1 тиждень). Їх облаштовують у готелях, приватних будинках, квартирах, офісах та інших пристосованих приміщеннях. Наразі такі центри можуть розраховувати на системну підтримку протягом трьох місяців.

Щоб отримати допомогу, ті, хто вже організував шелтер, або планує це зробити, повинні заповнити реєстраційну форму (https://cutt.ly/tDPBzY4). Там потрібно вказати, чого саме потребують організатори та мешканці шелтера. Йдеться про допомогу в реєстрації тимчасового проживання, забезпечення їжею, засобами гігієни, побутовою хімією, простирадлами тощо.

Нагадаємо, за даними Волинської ОВА в область з 24 лютого прибули більше ніж 41 тисячі вимушено евакуйованих переселенців. Чимало із них залишаються тут, тому потребують централізованої підтримки, яку вже надають як держава, так і волонтери.

 

ГО “Молодіжна платформа”