Волинь зустріла загиблого бійця на колінах та зі свічками

На Волинь привезли тіло загиблого під Логвиноне бійця, волинянина Віталія Харитонюка.  Хлопця супроводжували в його рідне село Четвертня, що на Маневиччині.

Тіло загиблого  проводжали до рідного села активісти «Автомайдану. України» у вівторок, 12 травня.

У селі Четвертня тіло бійця зустрічали сотні односельчан на колінах та зі свічками у руках. Дорогу, якою везли воїна, встелили квітами. Коли труну несли до дому бійця, то її супроводжували священик та церковний хор.

19-річний Віталій Харитонюк загинув 9 лютого у селі Логвинове, що на Донеччині. Він був танкистом 30-ої бригади. Представники місії «Чорний тюльпан» проводили ексгумацію тіла для встановлення особи.

Представник «Чорного тюльпану» Микола Собуцький та член «Автомайдану України» Дмитро Василенко привезли тіло загиблого зі Сходу на рідну Волинь.

«Не могли витягнути його з поля бою, не впускали «Чорний тюльпан» на ту територію. Ніяк не могли це тіло забрати. Через деякий час, на початку березня, знайшли в інтернеті фото його могили. «Чорний тюльпан» провів ексгумацію тіла. Я спілкувався з його колегами, кажуть, що був дуже енергійний, хороший та позитивний хлопець. Ну, бачите, що війна робить», – зазначив Дмитро Василенко.