Волонтери влаштували для бійців у шпиталі маленьке свято

У Луцьку волонтери проекту «Меценати для солдата» влаштували для бійців, які перебувають у Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни, справжнє свято. Вони завітали до них із гостинцями та сюрпризами.

Зустріч волонтерів з воїнами відбулася у четвер, 3 березня. Серед подарунків, які привезли до шпиталю – піца, соки, солодощі, кава та великий торт. Також хлопцям подарували настільну гру «Шлях до успіху», яку презентував активіст Сергій Деркач.

«Сьогодні ми традиційно приїхали у шпиталь, тому що ми вважаємо, що це мінімум, який ми, як волонтерський проект «Меценати для солдата», можемо зробити для хлопців із шпиталю. Я рада, що бачу знайомі обличчя, бачу хлопців, з якими ми працюємо. Мене найбільше тішить те, що давши оголошення на нашій сторінці спільноти, відгукнулося багато інших волонтерів. Були музиканти наші місцеві, які проявили ініціативу. Важливо те, що ми, як волонтери, не потратили власних коштів, тому що всі сьогоднішні подарунки презентували наші луцькі меценати», – розповіла координатор проекту «Меценати для солдата» Ніла Головатська.