Волонтери готують масове свято для дітей бійців АТО

У Луцьку волонтери готують масовий захід для дітей бійців так званого АТО. Свято під назвою «Діти наших Героїв» планують провести у Міжнародний день захисту дітей, який святкують 1 червня.

Про це повідомили координатори проекту «Меценати для солдата» у понеділок, 21 березня.

За словами організаторів, свято розраховане на 500 дітей. Проведуть його в Палаці учнівської молоді.

«Плануємо провести мистецько-розважальний проект «Діти наших Героїв». Ми запросимо дітей, батьки яких є учасниками АТО, а також дітей, батьки яких загинули на війні. Захід складатиметься з двох частин: розважальної та благодійної», – зазначив співорганізатор акції, голова ГО «Volfest» Велерій Пельц.

«Ми хочемо для діток організувати велике свято. Сьогодні у нас вже є безліч ідей. Це флешмоби, а також конкурси та забави. Проте, для цього всього потрібні ресурси», – розповіла координатор проекту «Меценати для солдата» Ніла Головатська.

«Ми передбачаємо дуже потужний флешмоб. Наразі ми триматимемо його в таємниці. Повірте, таких флешмобів в Україні ще не було. Також ми організовуємо два конкурси. Перший – це фотоконкурс. Ми пропонуємо усім діткам, батьки яких є учасниками АТО прислати нам у Facebook, на нашу сторінку «Меценати для солдата» фотографію. Ми проведемо конкурс. Переможець отримує гарний подарунок», заявив координатор проекту «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.