Фільм, героями якого стали й волиняни, потрапив у шорт-лист Мадридського кінофестивалю

Більше 1400 днів Катерина Хом’як з Волині нічого не знає про долю своїх синів – Дмитра та Володимира, які захищали Україну на Донбасі у складі батальйону «Айдар». Востаннє вона спілкувалась з ними 5 вересня 2014 р. За роки марних пошуків сім’я пережила безліч поневірянь. «Всі кажуть, що ніч коротка. Але для мене і для дружини ніч завжди довга», – говорить батько хлопців.
0

«Монгол». Треба жити

  • 25.04.2017
21-річний Володимир Бабій з позивним «Монгол»- демобілізований боєць 3-го танкового батальйону 54-ої бригади. Родом хлопець із Кіровоградської області. До Луцька він потрапив, коли лікарі діагностували у нього онкологічне захворювання (пухлина крило-піднебінної та підскроневої ямки носоглотки (плоскоклітинний неороговілий C-R 4-ої стадії).
0

Волонтери продають печиво, аби назбирати кошти на лікування дитини

  • 28.02.2017
Волонтери обласної благодійної організації «Радість дитинства» печуть та продають печиво, аби назбирати кошти на лікування 10-річного Микити Музички, у якого лікарі виявили онкологічне захворювання.
0

Луцьк зустрів тіло загиблого Максима Гринчишина

  • 21.02.2017
До Луцька привезли тіло загиблого бійця 72-ої окремої механізованої бригади Максима Гринчишина. Чоловік загинув 19 лютого поблизу Артемівська, що на Донеччині, від снайперської кулі.
0

Волонтери з Німеччини передали новорічні гостинці для дітей, які постраждали від війни

  • 15.12.2016
Понад 180 посилок з новорічними подарунками зібрали волонтери у Німеччині та передали в Україну для дітей, батьки яких загинули в АТО. 95 посилок зібрали волонтери благодійного фонду «Серце для України» в Бремені та Ганновері. Решту готували представники української діаспори в Дрездені. Більшу частину подарунків отримають діти з Волині, а решту відправлять в інші міста України.
0

Луцьк зустрів тіло загиблого 24-річного бійця

На Волинь привезли тіло 24-річного загиблого бійця Олександра Смирнова. Хлопець був родом з Нововолинська та служив у 14-ій бригаді. Загинув при виконнанні службових обов’язків.
0

«Вихідні – час відриватися з друзями», – Вікторія Жуковська про фестиваль «Сталеві серця»

  • 15.10.2016
У Луцьку захисників України привітали гурти «Тартак», «Фіолет», «Патроничі» та «Чорні Черешні». На Замковій площі вперше відбувся патріотичний фестиваль «Сталеві серця».
0

Луцьк зустрів тіло загиблого на Луганщині бійця

  • 05.10.2016
У Луцьку зустріли тіло загиблого на Луганщині бійця 24-ої бригади Віктора Рупи. У чоловіка залишилось четверо діток та дружина.
0

Європа має підтримати Україну в боротьбі з агресором, – латвійський волонтер

Латвійські волонтери Атіс Клімович та Юріс Ульманіс приїхали на Волинь з подарунками для дітей загиблих військовослужбовців під час, так званої, АТО. Одяг, солодощі, шкільна канцелярія, гроші отримало 12 волинських сімей.
0