Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


«Діти Сонця. Один день на роботі» Богдан Кравчук

Богдан Кравчук – лучанин, перший в Україні студент з синдромом Дауна.
0

Волинському бійцю зібрали на протез більше 100 тисяч

Кількасот волинян зібрала презентація всеукраїнського соціального мультимедійного проекту «Переможці 2», який презентували у вихідні, 21 жовтня в Луцьку.
53


Як стати популярним в соціальних медіа: лайфхаки від Дениса Казанського

Відомий український журналіст та блогер Денис Казанський відвідав Луцьк 20 вересня. «Громадське.Волинь» зафіксувало тези його відкритої лекції у форматі європейського кафе, організованого громадською організацією «Internews Україна».
28

«Діти Сонця. Один день на роботі» Таня Стрекіца

Тетяні 21. Вона любить спорт, захоплюється фотографією і знає  на пам’ять всі пісні гурту «Дзідзьо». А нині спробувала себе в зовсім іншій царині.
347

Як театри з різних куточків світу «мандрішачили» Луцьком

Вчетверте театри з Литви, Польщі, Ірану та різних міст України з’їхалися до Луцька. Три незабутніх дні лучани мали змогу відвідувати театр поза межами театру в незвичайних для вистав локаціях. Кожен міг знайти серед 10-ти різних колективів свій жанр: комедію, драму, трагікомедію, пригодницьку музичну історію, не виставу, або музичну історію для дітей.
92

На Волині – навчання батальйонів тероборони та блокпости у напрямку Білорусі

На початку вересня на базі 123-го закону територіальної оборони відбувалися чергові щоквартальні навчання загонів тероборони. Нині батальйони посилено охороняють автошляхи у напрямку Республіки Білорусь через спільні навчання російських та білоруських військових «Захід-2017», що відбуватимуться з 14 до 20 вересня поблизу українсько-білоруського кордону.
1 426

Лучанам вдруге відкривали світ задзеркалля анімації

Лучани отримали змогу поринути у світ мультфільмів на фестивалі анімації «Задзеркалля», який відбувся 9-10 вересня у Луцьку.  Громадська організація «Імаго» організовує захід уже вдруге за підтримки Департаменту культури Луцької міської ради. 
63

Повернення у Середньовіччя: в Замку Любарта фестивалили рицарі

2 серпня лучани поринули в атмосферу середньовічного міста на фестивалі «Середньовічний Луцьк. Доблесть віків».
55

Луцький джаз фест – альтернатива сірим будням

У Замку Любарта стартував міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017». Розпочалося дійство у п’ятницю, 25 серпня, та триватиме до неділі.
120