Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


Волинська молодь створила соціальне відео про важливість носіння маски

З ініціативи молодіжного центру YouthСфера  створено соціальне відео «Відповідальність починається з мене»
0

У грудні покажуть фільм, який знімали на Волині

10 грудня в український кінопрокат вийде фільм Вацлава Марула «Пофарбоване пташеня», який потрапив у шорт-лист 92-ї премії «Оскар». Це стрічка спільного виробництва Чехії, Словаччини та України. Кінодистриб’ютор «Артхаус Трафік» презентує постер і трейлер фільму.
0

«Поговоримо про…» Випуск 9

Самоосвіта - тема чергового випуску медіа проєкту «Платформа діалогу «Поговоримо про…»
0

«Поговоримо про…» Випуск 8

Вибори і молодь - тема чергового випуску Платформа діалогу «Поговоримо про…»
0

«Поговоримо про…» Випуск 7

Ще влітку спільно з Молодіжним центром YouthСфера ми розпочали медіа проєкт «Платформа діалогу «Поговоримо про...», де висвітлюємо різні важливі та цікаві молодіжні теми
0

Як математика допомагає прогнозувати перебіг епідемії COVID-19: інтерв’ю з фахівцем із математичного моделювання

Математика може допомогти лікарям спрогнозувати перебіг епідемії, але в Україні таке моделювання — справа ентузіастів. Чому не варто вірити статистиці та яка можливість катастрофи, в інтерв’ю hromadske фахівець із математичного моделювання Ігор Бровченко.
0

[Цікава наука] Як виникають пандемії?

Ми живемо у дуже взаємопов’язаному і все більш глобалізованому світі. Завдяки міжнародним перельотам, люди і їхні захворювання можуть переміщатися у будь-яку точку світу за лічені години. Як тільки інфікована людина з’являється в якомусь місці, іноді все, що потрібно - це одне чхання, щоб вірус поширився по всій популяції.
0

На прем’єру в «ГаРмИдЕр ангар-stage» приїхала Тимошенко

Неприйняття іншості, проблема відсутності співчуття, булінг, любов до оточуючого середовища  - про все це мали можливість подумати відвідувачі вистави «Морське» за п'єсою Людмили Тимошенко від театральної майстерні «ДогориДриґом».
0

Нове життя старих пісень, або як до Луцька «Ukiez» приїжджав

  • 01.12.2019
21 листопада у Луцькому пабі «OLDSKULL» виступив гурт «Ukiez»
0

#Книга_на_лаві_підсудних: «Кримінальну справу Василя Стуса» презентували у Луцьку

У Луцьку презентували книгу «Кримінальна справа Василя Стуса». Розповів про книгу сам автор Вахтанг Кіпіані, відомий журналіст, історик, головний редактор сайту «Історична правда». Захід відбувся у Волинському краєзнавчому музеї за сприяння Інституту національної пам'яті, зокрема його представниці на Волині Лесі Бондарук.
0