Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


«Вбийте у собі р*сню», – Вікторія Климчук-Длугач. ВІДЕО

Наша героїня інтерв’ю говорить, що вісім років жила у бульбашці. Але це бульбашка, де постійно йшлося про російсько-українську війну, ветеранів, здобутки та втрати, роботу на благо України.
0

Шестирічна донька загиблого офіцера з 14 бригади збирає гроші для ЗСУ

Щоб тримати зброю в руках, шестирічна Іринка ще замала. Тож вирішила, що робитиме власноруч прикраси, аби продавати їх на благодійних ярмарках та через соціальні мережі, а гроші передавати Збройним Силам України.
0

Перед світанком: Іван Леньо

Його творчість — це зброя, втім, коли окупант прийшов на нашу землю він взяв до рук автомат та став до оборони держави.
0

ПЕРЕД СВІТАНКОМ: ДАРИНА НАГОРНЮК

Дарина та її сім’я – гідний приклад, її чоловік та син пішли добровольцями до війська, а вона допомагає українській армії впродовж 8 років від початку російського вторгнення.   Дарина Нагорнюк […]

0

Чому вислів «виживають найсильніші» хибний?

Чому вираз «виживають найсильніші» є неправильним? Яким у такому разі повинен бути правильний короткий вислів, який описав би суть природного добору? Що насправді означає вираз вживають найпристосованіші дивіться у цьому відео.
0

Як змінювалася тривалість життя людей

В попередньому відео розповідалося, про те наскільки оманливими можуть бути визначення "очікуваної тривалості життя" і про те, що графіки можуть розповісти нам набагато більше про тривалість життя. У тому відео ми розглянули крові виживаності для собак ,морських черепах і сучасних людей. Але ми як допитливі істоти хочемо дізнатися не лише про сучасних людей, а й про те як тривалість людського життя змінювалася з часом.  Що таке очікувана тривалість життя, і як вона змінювалася в людей. Чому ми часто використовуємо різні підходи до визначення очікуваної тривалості. Дивіться у цьому відео.
0

Як визначається тривалість життя

Якщо ви поглянете на середню тривалість життя людини, то виявите, що вона становить приблизно 72 роки. Для собаки — це близько 14 років, а для морської черепахи приблизно — 80 років. Але ці числа насправді не можна порівнювати, оскільки вони були вирахувані із використанням трьох різних визначень поняття "очікувана тривалість життя". Що таке очікувана тривалість життя? Чому ми часто використовуємо різні підходи до визначення очікуваної тривалості життя для різних істот (як-от людей, собак або черепах)? Чи справді деякі види черепах живуть настільки (80 – 150 років) довго?
0

Де закінчується один океан і починається інший

Світовий океан поділяється на 4 головні частини: Тихий океан, Атлантичний океан, Індійський океан, Північний Льодовитий океан. Міжнародна гідрографічна організація з 1918 по 1953 роки виділяла Південний океан (во́ди Світового океану на південь від 60° пд. ш.). У проєкті 4-го видання «Меж океанів і морів» 2002 року було запропоновано відновити Південний океан, але ця редакція через ряд не пов'язаних із цим питанням топонімічних суперечок досі офіційно не затверджена.
0

Чому за кораблем утворюється дивний слід

Позаду за рухомим кораблем, човном чи водоплавним птахом часто можна побачити характерний візерунок, утворений хвилями – так званий човновий (корабельний) слід, або ж корабельні хвилі. Як вони виникають, і чому їхня форма саме така?
0

Чому землетруси так важко передбачати

Вчені намагаються з’ясувати, як передбачати землетруси. Досі у нас немає надійного способу (передвісника). Головні сподівання покладаються на моделювання процесів в надрах Землі.
0