Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


Фільм, героями якого стали й волиняни, потрапив у шорт-лист Мадридського кінофестивалю

Більше 1400 днів Катерина Хом’як з Волині нічого не знає про долю своїх синів – Дмитра та Володимира, які захищали Україну на Донбасі у складі батальйону «Айдар». Востаннє вона спілкувалась з ними 5 вересня 2014 р. За роки марних пошуків сім’я пережила безліч поневірянь. «Всі кажуть, що ніч коротка. Але для мене і для дружини ніч завжди довга», – говорить батько хлопців.
24

У Луцьку відкрили унікальний музей

Картини та особисті речі культового українського художника Миколи Кумановського тепер можна побачити в його іменному меморіальному музеї. Відкриття музею відбулося 14 липня  у КРЦ «Адреналін Сіті».
82

Соціальний супровід і підтримка на робочому місці – новий проект для лучан з синдромом Дауна

17 липня у Луцьку презентували  проекту «Забезпечення соціального супроводу та підтримка на робочому місці дітей із синдромом Дауна». Реалізовуватимуть його громадська організація «Даун-синдром» спільно з Луцьким міським центром зайнятості.
48

В Шацькій ОТГ розповіли про перспективи розвитку громади

Децентралізація - одна із найефективніших українських реформ сьогодення. Водночас, крім загальних тенденцій, кожна створена громада має свої особливості розвитку. Саме тому, щоб побачити волинські децентралізаційні здобутки та обмінятися досвідом, нещодавно до Шацької ОТГ завітали представники громад Львівщини.
35

Як журналісти «Радіо.Cвобода» вивідували схеми ввезення «євроблях» на Волині

Кореспонденти програми журналістських розслідувань «Схеми» відвідали Волинь, аби дізнатися, яким саме чином ввозяться автомобілі на номерах іноземної реєстрації, якого розмаху досягнуло це явище, і яку участь у цьому беруть працівники фіскальної служби.
40

Які програми розвитку ЄС пропонує українському бізнесу?

Де шукати партнерів у європейських країнах? Як взяти кредит на розвиток свого підприємства? Де повчитися новим методам ведення бізнесу? На ці запитання давали відповідь працівники Представництва ЄС під час зустрічі із місцевими підприємцями в Луцьку.
17

Як одноклітинний організм ледь не знищив життя на Землі

Існує організм, який змінив світ. Він спричинив обидва найперших масових вимирання в історії Землі, а також проклав дорогу до складних форм життя. Як?
19

Що ви знаєте про ЄС? У Луцьку відбувся євробрейн-ринг

У якій європейській країні винайшли сироваріння? Скільки країн в ЄС? Як вирішив для себе проблему дорожних заторів мер Лондона? Відповіді на ці та інші питання довелося шукати учасникам брейн-рингу на тему Європейського Союзу, який відбувся у четвер, 7 червня, в Луцьку.
48

На Ківерцівщині розчищали майбутній туристичний маршрут

Річка Путилівка, що на Волині протікає територією Ківерцівського району, є важливою для розвитку екологічного водного туризму. Водночас, сплавлятися по ній складно через повалені та притоплені дерева.
59

З вірою у краще: у Луцьку відбувся Перший молитовний сніданок

Більше двохсот представників духовенства, влади, громадського сектору, бізнесу та інші зібралися у Луцьку на Перший молитовний сніданок. Захід відбувся 1 червня у  приміщенні облмуздрамтеатру.
45