Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


На Волині – навчання батальйонів тероборони та блокпости у напрямку Білорусі

На початку вересня на базі 123-го закону територіальної оборони відбувалися чергові щоквартальні навчання загонів тероборони. Нині батальйони посилено охороняють автошляхи у напрямку Республіки Білорусь через спільні навчання російських та білоруських військових «Захід-2017», що відбуватимуться з 14 до 20 вересня поблизу українсько-білоруського кордону.
1 336

Лучанам вдруге відкривали світ задзеркалля анімації

Лучани отримали змогу поринути у світ мультфільмів на фестивалі анімації «Задзеркалля», який відбувся 9-10 вересня у Луцьку.  Громадська організація «Імаго» організовує захід уже вдруге за підтримки Департаменту культури Луцької міської ради. 
51

Повернення у Середньовіччя: в Замку Любарта фестивалили рицарі

2 серпня лучани поринули в атмосферу середньовічного міста на фестивалі «Середньовічний Луцьк. Доблесть віків».
48

Луцький джаз фест – альтернатива сірим будням

У Замку Любарта стартував міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017». Розпочалося дійство у п’ятницю, 25 серпня, та триватиме до неділі.
114


Наметове містечко «Бандерштату»: що люди їли, пили і думали про фест

На цьогорічному «Бандерштаті» ми традиційно спостерігали велику кількість людей у наметовому містечку. Учасники з України і не тільки тягнули свої пожитки сотні кілометрів, щоб відпочити на природі і відчути справжній дух масштабного волинського фестивалю.
38

«Діти сонця. Один день на роботі» Андрій Мельник

Андрієві - 18. Він активний і життєрадісний. Грає у футбол у складі команди людей з інвалідністю і привозить до Луцька переможні кубки зі Всеукраїнських змагань. У нього все попереду. Але про майбутнє своєї дитини мама Андрія Олена замислюється щодня. Адже у хлопця - синдром Дауна - генетична аномалія, яку спричинює присутність додаткової хромосоми у 21-й парі.
546

Що нового буде на фестивалі анімації «Задзеркалля»?

Громадська організація “Імаго” уже вдруге організує фестиваль анімації “Задзеркалля”, який відбудеться 9 та 10 вересня 2017 року у Палаці культури міста Луцька та антикафе “Innerspace”. «Це не просто захід, де […]

122

Як документальні фільми гостювали в Луцькому замку

Лучанам вдруге презентували фільми відомих режисерів України та Польщі на документальному фестивалі Lampa.Doc, що відбувався у Луцькому замку 21-23 липня. Цього року захід організувала спільнота «Кіно просто неба» за підтримки Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради і громадської оргнізації «Молодіжна Платформа».
29

Зв’язкова УПА. Спогади

«Була б я молодша років на 20, то я вже давно була б біля хлопців в АТО» – каже зв’язкова УПА Ганна Зелена, яка зараз проживає у селі Скулин поблизу Ковеля.
84