Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


«Я хочу зробити свій вклад у розвиток міста», – Юрій Бенгальський

Юрій Бенгальський разом із сім’єю не вперше залишає рідну домівку через війну.
0

Як Центр спортивної медицини з Бахмута працює у Любешові після релокації

Через повномасштабну агресію росії Донецький регіональний центр спортивної медицини переїхав з Бахмута до Любешова.
0

«Хочу бути корисною громаді, яка мене прийняла», – Аліна Костюк

Аліна Костюк – переселенка із Запорізької області, яка нині мешкає у Зимнівській громаді. Вона працює у місцевому ліцеї, а у вільний від роботи час на волонтерських засадах допомагає наповнювати сайт громади.
0

«Тут я можу допомогти людям, які потребують підтримки», – Ірина Шабельнікова

Ірина Шабельнікова уже кілька місяців працює у Центрі соціальних служб, що в місті Рожище.
0

«Вбийте у собі р*сню», – Вікторія Климчук-Длугач. ВІДЕО

Наша героїня інтерв’ю говорить, що вісім років жила у бульбашці. Але це бульбашка, де постійно йшлося про російсько-українську війну, ветеранів, здобутки та втрати, роботу на благо України.
0

Шестирічна донька загиблого офіцера з 14 бригади збирає гроші для ЗСУ

Щоб тримати зброю в руках, шестирічна Іринка ще замала. Тож вирішила, що робитиме власноруч прикраси, аби продавати їх на благодійних ярмарках та через соціальні мережі, а гроші передавати Збройним Силам України.
0

Перед світанком: Іван Леньо

Його творчість — це зброя, втім, коли окупант прийшов на нашу землю він взяв до рук автомат та став до оборони держави.
0

ПЕРЕД СВІТАНКОМ: ДАРИНА НАГОРНЮК

Дарина та її сім’я – гідний приклад, її чоловік та син пішли добровольцями до війська, а вона допомагає українській армії впродовж 8 років від початку російського вторгнення.   Дарина Нагорнюк […]

0

Чому вислів «виживають найсильніші» хибний?

Чому вираз «виживають найсильніші» є неправильним? Яким у такому разі повинен бути правильний короткий вислів, який описав би суть природного добору? Що насправді означає вираз вживають найпристосованіші дивіться у цьому відео.
0

Як змінювалася тривалість життя людей

В попередньому відео розповідалося, про те наскільки оманливими можуть бути визначення "очікуваної тривалості життя" і про те, що графіки можуть розповісти нам набагато більше про тривалість життя. У тому відео ми розглянули крові виживаності для собак ,морських черепах і сучасних людей. Але ми як допитливі істоти хочемо дізнатися не лише про сучасних людей, а й про те як тривалість людського життя змінювалася з часом.  Що таке очікувана тривалість життя, і як вона змінювалася в людей. Чому ми часто використовуємо різні підходи до визначення очікуваної тривалості. Дивіться у цьому відео.
0