Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


Як загинув зубр у волинських лісах?

8 лютого працівники Національного природного парку «Цуманська пуща» виявили на території приватних мисливських угідь ТзОВ «Майдан мисливський» тіло померлого зубра. Згодом офіційно про це заявила прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства на своєму офіційному сайті. Ще через деякий час представники «Майдану мисливського» викликали журналістів та поліцію, адже виявили, що хтось відтяв зубру голову. Всі ці перепитії трапилися саме навколого того зубра, про поранення якого ще 25 січня заявляли працівники НПП «Цуманська пуща». Та все по порядку.
292

Театр «ГаРмИдЕр» презентував нову відеопоезію до 100-річчя бою під Крутами

Народний театр «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури презентував глядачам нову відеопоезію до 100-річчя бою під Крутами у понеділок, 29 січня. Про це колектив повідомив на своєму офіційному сайті.
53

Які зміни від реформ чекають на українців у 2018-му?

Громадська організація «Центр громадського моніторингу та контролю» підготувала відеоролик про чотири основні реформи 2017 року, в яких коротко описує, які зміни чекають на українців.
15

Активіст піймав за кермом екс-правоохоронця позбавленого права керування

Екс-правоохоронець Сергій Куприячник був помічений на авто марки BMW, яке він використовував в якості таксі. Пр оце повідомив активіст «Самооборони Волині» Сергій Рижков.
898

У волинському сервісному центрі запрацював контакт-центр

Сервісні центри МВС  активно взаємодіють з громадянами і переконані, що часто саме нестача інформації породжувала корупційні прояви на побутовому рівні та потребу громадян у сторонній допомозі при отриманні державних послуг.
33

Поговорили наживо: патрульні розповіли молоді про робочі будні та життя поза службою

Луцькі патрульні поліцейські продовжують знайомитися із волинською молоддю та розповідати про особливості своєї професії. Закликати їх бути уважними та небайдужими до правопорушень, які вони бачать на вулиці, в сусідів, удома.
94

Декомунізація та СНУ: хто переміг?

Скандал, який розгорівся на юридичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, швидко підняв галасу у суспільстві. Інформація розійшлася по країні та набула розголосу. Хто ж перміг: декомунізація чи університет?
75


Мігасу дали 4,5 роки за збитого хлопчика

У вівторок, 5 грудня, відбулося завершальне засідання у розгляді кримінальної справи щодо ДТП, яке вчинив лучанин Володимир Мігас. Суд виніс вирок - 4 з половиною роки позбавлення волі.
100

Інститут національної пам’яті презентував книгу «Майдан від першої особи. Регіональний вимір» у Луцьку

Інститут національної пам’яті презентував книгу «Майдан від першої особи. Регіональнний вимір» – збірник до четвертої річниці Революції Гідності. Книга складається із 25 розділів – за кількістю областей.
31