Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


Вистава «Кордон» – до сліз смішно і до сліз боляче

Луцький театр «ГаРмИдЕр» завершив свій творчий 2018 рік прем’єрним показом вистави «Кордон», яка базується на багатьох реальних розмовах учасників проекту із людьми, які мешкають по обидва боки українсько-польського кордону.
52

«Якби не було друзів, то не було б і мене. Хтось би був інший, але не я», – Сергій Шишкін

«Я повертаюсь з далеких країв…» - ці слова однієї з пісень відомого українського барда-піанста з Володимир-Волинського Сергія Шишкіна стали певною мірою пророчими для її автора. У квітні цього року музиканта було госпіталізовано до реанімації після двох інсультів.
97

Олександр Терещук: з волинського міліціянта у голови ОДА

У доньки нового керманича Київщини Терещука з’явився тендерний бізнес, що йде вгору разом із кар’єрою її батька. Компанія «Новітнє обладнання» почала займатися постачанням техніки держустановам після того, як її співвласницею стала донька Олександра Терещука, екс-правоохоронця, який нещодавно очолив Київську обласну держадміністрацію. За три роки фірма виграла тендерів на майже 140 мільйонів гривень. Про це пише журналіст Максим Опанасенко на Bihus.info
106

У луцькому пабі «побилися» поети

Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» розпочався у Луцьку з “батлу” між знаними українськими поетами Павлом Коробчуком та Артемом Полежакою.
275

Відкритий простір: активні волиняни об’єдналися заради розвитку області

  • 12.11.2018
У Волинській області чимало громадських організацій та ініціатив, але їх представники відносно рідко спілкуються між собою, обмінюються досвідом та ідеями. Саме для того, щоб надати таку можливість для активістів з різних куточків Волині,  було організовано обговорення у форматі «відкритого простору» на тему «Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?».
52

На вулицях Луцька протестували шахтарі

Волинські шахтарі та  активісти «Автомайдану Волинь» пройшли спільною ходою від Луцького замку до Київського майдану.
13

Перший фільм про волинських вояків на Сході опублікували для широкого перегляду

Фільм «З нами сила, правда, Бог», про волинян на Сході, вийшов для масового перегляду. Чи не вперше на Волині створили стрічку про волинян, які воюють уже кілька років в зоні АТО.
1 925

Підвели підсумки фестивалю, який руйнував стереотипи

Більше двох тисяч відвідувачів, унікальні інтерактивні експонати, цікаві лекції та дискусії - все це і не тільки відбулося у Луцьку під час фестивалю громадської активності «uCRAZYans». Задля того, щоб обмінятися думками щодо проведеного заходу та зробити висновки для його вдосконалення, організатори та учасники дійства зібралися на підсумкову зустріч у вівторок, 23 жовтня.
71

Луцький ботсад ріжуть без дозволу

Дерева у Луцькому ботанічному саді уже кілька днів поспіль ріжуть комунальники, а дозволів на це ніхто не видавав.
112

Те, що нас об’єднує: у Луцьку презентували унікальний журнал

Україна - велика, унікальна, різна, але є чимало спільних тем та історій, які нас об'єднують. Саме тому,  в рамках проекту «Долаючи невидимі кордони/ Bridging Invisible Borders», молодь з різних куточків нашої держави під керівництвом закордонних дизайнерів та журналістів працювали над репортажами, текстовими та візуальними портретами з Луцька на Заході та Сєвєродонецька на Сході України, які увійшли до спільноствореного журналу «Зараз».
9