Репортажі, розслідування у форматі відео. Переглядайте разом з нами.


На Волині місцева влада ігнорує житлові проблеми переселенців?

Відповідно до статистики, яку веде Департамент соціального захисту населення Волинської ОДА, на Волині станом на 12 квітня 2017 року проживає 2 тисячі  938 внутрішньо переміщених осіб з Криму та Донбасу. Серед різноманітних проблем, які у них виникають, гостро стоїть питання забезпечення належним житлом. За словами активістів громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу», вони неодноразово зверталися до представників місцевої та обласної рад, щоб ті посприяли у вирішенні житлових та соціальних проблем внутрішньо переміщених осіб на Волині. Проте, ефективної підтримки так і не отримали.
23

Не гірше, ніж у місті: як децентралізація впливає на освіту у волинських громадах

Перші об’єднанні територіальні громади на Волині були створені у 2015 році, а станом на 3 квітня 2018 р. їх нараховується сорок. Кожна з ОТГ іде своїм шляхом розвитку та вже сьогодні показує конкретні результати. Зокрема, громади Ковельського району досягли значних успіхів у сфері освіти. Волинські журналісти змогли переконатися у цьому під час прес-туру, який організував Волинський центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
89

У пошуках європейського Миколаєва

Миколаїв — місто на шляху до євроінтеграції. Це журналістам із різних областей України демонстрували місцеві бізнесові та громадські спільноти.
77

Крим без Лесі Українки

Леся Українка провела в Криму щонайменше три роки свого життя в Криму. Понад 20 років у Ялті був її музей, який займав другий поверх маєтку Ліщинських поблизу набережної.
11

Як ваш телефон змінює вас?

Із семи мільярдів людей на Землі приблизно у шести мільярдів є мобільний телефон. Це шокує, бо лише чотири з половиною мільярди мають доступ до нормального туалету.
13

Що буде, якщо ви припините їсти?

Їжа є улюбленим дозвіллям для багатьох з нас, що дуже зручно, тому що їжа нам потрібна для життя. Але що станеться з вами і вашим тілом, якщо ви припините їсти прямо зараз?
13

Коротко про туристичний змаг «Доброволець-2018»

Увосьме на території Волині відубилися екстремальні туристичні змагання «Доброволець-2018». Цього року змаг зібрав рекордну кількість команд.
39