Ветеранів АТО\ООС навчать шукати та обирати свою професію

Ветеранів АТО\ООС навчать шукати та обирати свою професію

У суботу, 18 вересня, запрошуємо ветеранів та ветеранок на онлайн-тренінг, який допоможе вам у професійному самовизначенні та кар’єрному розвитку.

Зокрема ви дізнаєтеся: як зрозуміти, які саме навчальні курси вам потрібні; як обрати навчальний заклад; як отримати грант чи стипендію на навчання; як ефективно навчатися та «зайти» у нову професійну сферу після навчання.

Проведе навчання Оксана Філоненко. Виконавча директорка ГО «Центр зайнятості Вільних людей» та засновниця та координаторка проєкту «Воїну – гідна праця».

Початок – о 10:00. Тривалість: 2,5 годин

Відбудеться семінар на Zoom-платформі.

Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/r/kmrrNrr7Hb

(за годину до тренінгу усі зареєстровані учасники на електронну пошту отримають посилання на Zoom).

Також учасники отримають корисні матеріали та роз’яснення, як з ними працювати. профорієнтаційні тести для самостійного опрацювання. приклади мотиваційних листів для отримання гранту, добірку актуальних можливостей з навчання, перекваліфікації та кар’єрних консультацій для ветеранів.

Нагадуємо, що триває прийом заявок на участь у Конкурсі стипендій для ветеранів та веретанок АТО/ООС https://bit.ly/3twIUgK

Грант надається у рамках Програми реінтеграції ветеранів IREX.

У випадку виникнення будь-яких запитань та для надання додаткової інформації звертайтеся до координаторки події – Вікторії Климчук-Длугач VKlymchuk-Dluhach@irex.org. Додаткова інформація та останні оновлення на сторінці Програми реінтеграції ветеранів у Facebook: https://www.facebook.com/VeteranReintegrationProgram.