Луцьк впізнавали за старими фотографіями

У неділю, 18 червня, відбувся історичний квест «Упізнай Луцьк». Змагатися у знанні міста зголосилося 5 команд. За умовами квесту кожній з них було запропоновано 10 світлин стародавнього Луцька, а учасникам належало відшукати це місце і сфотографуватися на фоні тієї чи іншої будівлі.

Допомагав командам підказками перший в Україні студент із синдромом Дауна, лучанин Богдан Кравчук. Нині хлопець успішно здобуває фах історика у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, а також готується стати учасником проекту «Діти Сонця. Один день на роботі».

Серед споруд, які пропонувалось упізнати в нинішньому Луцьку, – будинок луцьких підприємців Кронштейнів (сучасний Медичний коледж), синагога, костел святих Петра і павла, камяниця «Пекло» (будинок розпусти у давнину) та інші.

Найшвидше впоралася з завданням команда «21-ий кадр», яку сформували члени ГО «Даун-синдром». Друге місце у квесті дісталося команді «СуперСтар», а третє – у команди «Ейфорія». Переможці отримали дипломи за участь у квесті, а також призи від мистецького об’єднання «стендаЛь».

Захід організували і провели за підтримки Центру туристичної інформації.