В Луцьку пройде акція вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

В Луцьку пройде акція вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

У п’ятницю, 19 лютого, о 18:30 на Театральному майдані Луцька відбудеться тиха акція «Ангели пам’яті», приурочена загиблим Героям Небесної Сотні.
Ініціатори акції на національному рівні – відома українська співачка та громадська діячка Анжеліка Рудницька і «Територія А», які 2014 року започаткували символічну традицію поминати загиблих за Україну білими ангелами.
Організатори у Луцьку: громадські організації «Основа майбутнього»,Розвиток Мікрорайонів Міста, Центр національно-патріотичного виховання, СК Герць, активісти Самооборони та волонтери.
Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою. Паперових ангелів у Луцьку розвісять на деревах, що ростуть на Театральному майдані, які стали свідками великої частини подій Луцького Євромайдану.
План акції:
18:30 – вступне слово
18:40 – розвішування Ангелів
19:00 – перехід до могили Героя Небесної Сотні Василя Мойсея
19:30 – вшанування пам’яті волинських Героїв Небесної Сотні
Цьогоріч до акції приєдналаося кілька десятків великих і малих українських міст, сіл, ініціативу підтримали школи, виші, військові частини, бібліотеки, музеї у різних куточках нашої країни. До акції долучаються українські громади і амбасади Франції, Канади, США, Бельгії, Туреччини, Норвегія, Греції, ПАР, Польщі, Угорщини, Латвії, Кіпру, Португалії, Фінляндія. Вперше приєднається Австралія.
Акція «Ангели пам’яті» триватиме 19-21 лютого. Приходьте до пам’ятних місць тоді, коли вам найбільш зручно.
Акція «Ангели пам’яті» проходить за підтримки команди Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum та Центр фольклору та етнографії Інституту Філології КНУ ім. Т. Шевченка.