В Луцьку проводитиметься тренінг «Стійкість під час війни»

В Луцьку проводитиметься тренінг «Стійкість під час війни»

Програма “Єднання заради дії”, яка впроваджується IREX Ukraine, запускає дводенні підтримуючі тренінги “Стійкість під час війни” для ВПО від 30 років в нових громадах. 

Під час цих заходів ви зможете отримати навички та знання, які допоможуть вам легше пережити травматичний досвід, навчитись розуміти й регулювати свій емоційний стан та краще розуміти оточуючих вас людей. Вправи допоможуть налагодити зв’язок з собою, покращити розуміння своїх потреб та емоцій, а також відновити можливість планувати майбутнє та пропрацювати свій ресурсний стан. 

За результатами тренінгу учасники та учасниці також отримають необхідні навички та знання, та зможуть створювати власні групи психологічної самопідтримки. 

Групи підтримки будуть супроводжуватись методологічною підтримкою  команди проєкту. 

Наразі тренінги проводитимуться ще  в трьох громадах: 

  • 02.2023-22.02.2023 м. Кам’янець-Подільський
  • 22-23 лютого 2023 м. Луцьк та м. Коломия

Реєстрація за посиланням, або Qr-кодом нижче. Детальну інформацію про час та місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам на електронну адресу. Після реєстрації перевіряйте, будь ласка, пошту, яку ви вказали в анкеті. 

Підписуйтеся на сторінки програми «Єднання заради дії» у мережі Facebook та Instagram та слідкуйте за анонсами. 

Про IREX: Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)  – це міжнародна некомерційна організація, яка спрямована на побудову більш справедливого, процвітаючого та інклюзивного світу, застосовуючи орієнтований на людей підхід до розвитку, який надає можливості для молоді, виховує лідерів, зміцнює інституції та розширює доступ до якісної освіти та інформації. 

Про програму: «Єднання заради дії» – це дворічна програма, яка має на меті допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні навчитися цінним навичкам вирішення конфліктів та адвокації задля зменшення їх вразливості та підвищення згуртованості громад.

Цей анонс став можливим в межах програми «Єднання заради дії», що втілюється IREX разом з Благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю IREX і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США.