В краєзнавчому музеї Луцька відбудеться презентація книжки про Волинь

В краєзнавчому музеї Луцька відбудеться презентація книжки про Волинь

Презентація книжки «Волинь 1939—1946 років. Окупована, але нескорена» за участі авторів Лариси Бондарук, Богдана Зека, Тетяни Яцечко-Блаженко.
На презентації будуть присутні викладачі Волинського національного університету, вчителі луцьких шкіл, журналісти, громадські активісти, військові й волонтери, представники Луцької міської ради. Запрошені також два народні депутати – Ігор Гузь та Ірина Констанкевич.
Про книжку:
У книзі «Волинь 1939—1946 років. Окупована, але нескорена» висвітлюється один із найважчих періодів у житті Волинського краю. Автори описують ключові політичні баталії того часу, розкривають правду про драматичні сторінки минулого, ознайомлюють читача як із відомими фактами, так і з новими історичними дослідженнями.
У видання ввійшли наукові дослідження на основі документів радянських спецслужб, розповіді про відомих у світі волинян, а також імена й біографії борців за незалежність, про яких мало знає широка читацька аудиторія. Матеріали доповнюють хронологія і документи, що дають можливість побачити цілісну картину волинського життя в 1939—1946 роках.
Презентація пройде у Волинському обласному краєзнавчому музеї @volynkraymus.at.ua (Луцьк, вул.Шопена, 20) 04.02. Початок о 17:00.