«Україна без сиріт». До Луцька дістався навколосвітній велотур

Навколосвітній велотур «Україна без сиріт» дістався до Луцька. Мета поїздки – популяризація усиновлення та допомога знедоленим дітям.

Організував велотур капелан з Маріуполя, директор благодійного фотду «Пілігрим» Геннадій Мохненко. До Луцька велосипедисти завітали у суботу, 9 липня.

Участь у велотурі беруть прийомні діти зі своїми сім’ями, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій, а також просто небайдужі до проблем українських дітей.

«Я прийомний батько 32 дітей. Це колишні бездоглядні діти. Також я керівник навколосвітнього велоекшену із закликом до всиновлення. Ми приїхали вже 15 тисяч кілометрів від Владивостока до Луцька, далі вирушаємо до Львова, а потім на Європу. Там ми ще маємо проїхати 10 країн за 8 тижнів», – зазначив Геннадій.

«Ми віримо, що кожна дитина повинна жити в сім’ї. Впевнені, що діти повинні прокидатися і обіймати батька та маму, а не державні подушки. Наше найглибше переконання – кожен сирота повинен мати батьків. Інтернати та дитячі будинки повинні залишитися в минулому, а всі дітки повинні мати сім’ї. Мої прийомні сини – це діти, які виросли в підвалах. Зараз серед них чемпіони України, музиканти да талановиті діти», – розповів капелан.

«Ми повторяємо тисячу разів, діти знаходяться в дитячих будтнках не через те, що з ними щось не так, а тому, що з нами, з дорослими щось не так. Вони там не тому, що вони діти другого гатунку, вони талановиті та вольові», – додав він.