Українсько-грузинський проєкт “46 Дотиків” покажуть у Луцьку

Українсько-грузинський проєкт “46 Дотиків” покажуть у Луцьку

Спільний українсько-грузинський проєкт після трьох прем’єрних показів в Грузії: у Ланчхуті і Тбілісі, тепер покажуть у Луцьку! Українські прем’єри вистави «46 ДОТИКІВ» відбудуться 16 і 17 липня у просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage»!

У театральне  міжсезоння «ГаРмИдЕр» підготував для своїх шанувальників щось особливе! «46 ДОТИКІВ» — грузинсько-українська вистава, яку створили в 2021 році в м. Ланчхуті актори нашого театру спільно із акторами із Сакартвело на чолі з режисером Отаром Катамадзе.  Ідея у творців проєкту — державного театру  імені Егнате Ніношвілі (м. Ланчхуті, Сакартвело) і незалежного театру «ГаРмИдЕр» (м. Луцьк, Україна) створити спільний  проєкт виникла ще два роки тому, коли гармидерівці їздили в Батумі на міжнародний театральний фестиваль з «Апокрифами» Лесі Українки.

Четверо акторів «ГаРмИдЕру» Юлія Яцун, Сергій Панас, Анна Співачук та Вадим Хаїнський та 4 грузинські актори Марина Бурдулі, Маріам Зарідзе, Бачі Хухунаішвілі, Пато, розказуватимуть кожен на своїй мові свою історію. Усі 8 історій переплітаються спільною темою любові і дружби, ненависті і взаєморозуміння, війни і смерті… 

«У виставі є декілька основних тем, які важливі для всіх – незалежно від національності. На кожну з цих тем під час репетицій ми ділилися своїми емоціями, переживаннями, особливо про війну»  розповідає акторка Юлія Яцун.

Музика до вистави народжувалася також під час репетицій, її разом із режисером написав молодий грузинський композитор Зура Зарідзе. 

Руслана Порицька, керівниця театру «ГаРмИдЕр»: «Я хвилювалася як гармидерівські актори без знання мови, ймовірно, з іншою акторською школою, не на своїй території (у Сакартвело)  за місяць зможуть стати частиною іншого колективу. Але результат перевершив усі очікування вони стали сім’єю, яка створила прекрасну історію про любов і смерть. Я в трепетному очікуванні живого перегляду і хочу, аби ви наші дорогі глядачі теж не прогавили цю нагоду!»

 

Показ у Луцьку став можливим за підтримки Луцької міської ради

  • Де: Гармидер ангар-stage (вул. Залізнична, 9)
  • Коли: 16 і 17 липня, 19:00
  • Бронювання: +380992481886
  • Мова: українська, грузинська. Грузинські історії будуть перекладені українською мовою і субтитровані. 
  • Вхід: 150 грн (у день виступу: 200 грн)

Міжнародна команда проєкту —
Режисер: Отар Катамадзе;
Актори: Марина Бурдулі, Вадим Хаїнський, Маріам Зарідзе, Бачі Хухунаішвілі, Сергій Панас, Пато ,Юлія Яцун, Анна Співачук;
Композитор: Зура Зарідзе;
Звук, світло, мультимедія: Дмитро Новосад, Павло Порицький.