У пам’ять про загиблих в АТО волинян висадили іменні дерева

75 нових іменних кленів висадили у сквері Героїв Майдану в пам’ять про бійців з Волині, які загинули під час антитерористичної операції.

Сім’ї волинських атовців з усієї області разом із волонтерським рухом «Меценати для солдата» та командою «Фабрики Святого Миколая» зібралися у суботу, 13 травня, щоб вшанувати пам’ять загиблих волинян у зоні антитерористичної операції. Частину скверу Героїв Майдану, що знаходиться на вулиці Кравчука у Луцьку, виділили під висадку дерев з іменами героїв Небесного легіону.

«Ми хочемо закласти цей сквер для вічної пам’яті мужніх і сильних духом чоловіків, які народились чи проживали на Волині, котрі, захищаючи нашу країну в запеклих боях з російським окупантом, поклали своє життя за її незалежність та територіальну цілісність», – кажуть організатори.

Сквер героїв Небесного легіону має символізувати живу пам’ять про тих, хто віддав життя за захист української землі. За словами учасників заходу, багато хлопців так і не встигли посадити дерево, збудувати будинок чи виростити сина, тому за них це роблять ті, хто залишився жити.

«Люди, які будуть проходити через цей сквер, нехай подумають, якою ціною дісталося їм тихе, спокійне, мирне життя», – каже матір загиблого Рустама Хамраєва.