У найбільших містах Волині відкриють центри вакцинації: де та коли

У найбільших містах Волині відкриють центри вакцинації: де та коли

26 та 27 червня центри вакцинації, крім Луцька, запрацюють у Ковелі, Нововолинську та Володимир-Волинську, — розповіла під час брифінгу заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

Як повідомляє “Суспільне” у місті Нововолинську вже відоме місце, де працюватиме Центр вакцинації. Зробити щеплення від коронавірусу можна буде за адресою просп. Дружби 19, у приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 з 9:00 до 14:00 год. Щеплення проводитимуть вакциною CoronaVac.

Центр вакцинації у Володимирі-Волинському працюватиме у нижньому залі засідань міської ради. Щеплення проводитимуть мобільні бригадами центру первинної медичної допомоги. Усі охочі зможуть отримати вакцину проти COVID-19 без попереднього запису з 10:00 до 15:00.

У Ковелі Центр вакцинації працюватиме лише у суботу, 26 червня за адресою Театральна, 16. Центр відкриється 08:30 ранку та працюватиме до 15:00. Для вакцинації у центрі передбачили 300 доз вакцини CoronaVac.

В ОДА нагадали: аби отримати щеплення необхідно записатися до листа очікування у додатку “Дія”, через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я України, або у свого сімейного лікаря.

Нагадаємо, у Луцьку Центр вакцинації розпочав працювати 12-13 червня у спорткомплексі одного із волинських вишів. За два дні роботи, 12 та 13 червня, в Центрі вакцинації щепили від коронавірусної інфекції 357 жителів Луцької громади.

Що відомо

  • 19 та 20 червня центр вакцинації у Луцьку не працював, бо у спорткомплексі відбувалися змагання. Також вакцинацію вирішили перенести у зв’язку зі святом — Трійцею та державним вихідним.
  • Цими вихідними, 26 та 27 червня, у Луцьку відновить роботу Центр вакцинації від COVID-19. Центр працюватиме за адресою проспект Президента Грушевського, 2б, з 10.00 до 16.00 години.
  • Волинян станом на 4 червня проти COVID-19 щеплювали трьома вакцинами: CoronaVac, AstraZeneca (виробництва Південна Корея) та Comirnaty (Pfizer). Першу дозу вакцини вже отримали 27 030 осіб, другу – 2733 особи.

Лариса Літвицька