У Луцьку згорів ресторан медіамагната

У Луцьку вночі з 23 на 24 липня палав ресторан Patio di fiori. Заклад знаходиться на вулиці Кравчука і належить відомому медімагнату Володимиру Пащенку.

Займання сталося близько другої години ночі. За словами очевидців, повз будівлю проїжджав автомобіль. Невідомі вийшли з нього і кинули якийсь предмет у вікно ресторану. Стався вибух, приміщення загорілося. Були припущення про те, що це був коктейль Молотова. Однак, офіційного підтвердження цьому ще немає.

У коментарі для видання «Конкурент» начальник Луцького відділу поліції Олег Кічук сказав:

«Наразі робота слідчо-оперативної групи ще не завершена, а попередня інформація свідчить про те, що це підпал. З приміщення ресторанно-готельного комплексу Patio di Fiori евакуювали 10 людей. Ніхто не постраждав, у лікарню ніхто не звертався»

Свідки стверджують, що пожежники прибули через 5 хвилин після того, як сталося загорання. Однак на те, щоб приборкати вогонь, пішло чимало часу. Пожежа пошкодила близько 400 квадратних метрів прміщення. Зокрема, згоріла барна стійка, дерев’яний балкон другого поверху, дороговартісна техніка, пошкоджено дах…

У коментарі для видання Волинь24 бізнесмен Володимир Пащенко підкреслив, що зловмисники мають бути покарані, тому він збирається щоденно контролювати роботи правоохоронців у цьому напрямку.

«Patio di Fiori спалили показово. Аби налякати. Попередити. Хто? Про що? Дозвольте утриматися від коментарів на цю тему. Поки що. Ті, хто це зробив (і замовники; і виконавці) – ПОТЕНЦІЙНІ ВБИВЦІ. В готельних номерах мирно спали гості, які запросто могли загинути, надихавшись чадом. Про це всі повинні пам’ятати у той момент, коли винних знайдуть. Не забудемо», – додав він.

Окрім того, цієї ж ночі невідомі підпалили автомобільні покришки біля спорткомплуксу «Олімпія», що знаходиться неподалік. Вогонь пошкодив сітку навколо тенісного корту.