У Луцьку вночі почалась блокада складу російського підприємства

У Луцьку активісти «Самооборони Волині», бійці «Айдару», «Азову» та інших організацій долучилися до загальноукраїнської акції блокування бізнесу російських тютюнових монополістів.

Вони заблокували склад компанії «Мегаполіс-Україна». Саме ця компанія входить до складу російського холдингу «Мегаполіс».

Акція розпочалась у вівторок, 12 січня.

Один з організаторів акції, народний депутат України Ігор Лапін зазначив, що це є безстрокова попереджувальна акція.

«Акція пов’язана із фізичним блокуванням компанії «Мегаполіс». Ця компанія була створена Януковичем, який Саша Стоматолог, і паном Кесаєвим. Це є голова федерації ФСБ в Росії і він є власником 51% акцій компанії «Мегаполіс». Ми хочемо звернути увагу наших державних інституцій на монополіста, який порушуючи усі закони бізнесу, займає монопольне становище. Також ми вимагаємо включення пана Кесаєва до санкційного списку, як агента ФСБ і власника заводу, який виготовляє зброю, з якої потім вбивають наших солдатів», – зазначив Лапін.

Активісти облаштувалися біля складу та привезли з собою  дрова та бочки. Скільки триватиме блокада поки не знають і наголошують, що поки що ця акція є попереджувальною.

Зазначимо також, що подібне блокування активісти розпочали у місті Ковель.