У Луцьку відбувся благодійний концерт «Коляда з Тетяною Ціхоцькою»

Благодійна коляда зібрала в Обласному музично-драматичному театрі демобілізованих учасників АТО, сім’ї воїнів та усіх бажаючих, які прийшли послухати колядки і долучитися до благодійності. Захід відбувся у середу, 20 січня.

Організатори заходу, проект «Меценати для солдата» та співачка Тетяна Ціхоцька, спочатку планували просто виділити квитки для бійців та їхніх сімей у рамках щорічного концерту «Коляда з Тетяною Ціхоцькою», який традиційно проходить у Луцьку у цей період. Згодом, з огляду на велику кількість потенційних глядачів, вирішили зробити окремий концерт.

Окрім концерту, у холі драмтеатру можна було скуштувати смачної куті та волинських бутербродів. Благодійна ярмарка стала ще одним способом допомогти українським солдатам. Окрім гостинців, на ярмарці були представлені малюнки дітей та роботи професійних художників. Серед творчих робіт – і “портрети-волонтери” демобілізованого бійця АТО Руслана Кашаюка. Також на ярмарці можна було придбати волонтерський календар та багато інших речей. Всі вилучені від концерту та ярмарку кошти підуть на благодійність:

«У нас щомісяця формуються проднабори для всіх бажаючих військових, хлопців, які повертаються з зони АТО, і сімей загиблих. Ці набори формуються силами наших меценатів, але оскільки щомісяця списки поповнюються, і сил меценатів не завжди вистачає, ми мусимо організовувати додаткові заходи, щоб видавати хоча б мінімальні проднабори. На це і будуть витрачені вилучені від акції кошти», – пояснює активістка проекту «Меценати для солдата» Наталія Чуль.

Вартість квитка на благодійний концерт склала 50 гривень. Про зібрані кошти на допомогу організатори прозвітують у четвер, 21 січня, о 14.00.