У Луцьку проведуть масштабний фестиваль громадських ініціатив

У п’ятницю та суботу 12 та 13 травня на Театральній площі можна буде познайомитися із найактивнішими громадянами міста, побачити презентації провідних ГО на Волині та долучитися до тих, які найбільше імпонують.

«UCRAZYANS» – це громадський простір, який діє декілька днів у п’яти містах України. Це платформа, на яку кожен може прийти і дізнатися щось нове про своє місто та про його потенціал. Тут будуть представлені більше 20 різних громадських ініціатив та організацій, – каже організатор заходу, керівник ГО «Дивовижні» Марія Насєдкіна, – «Ми не очікуємо, що кожен, хто прийде, створить свою громадську організацію. Ми сподіваємося, що люди побачать наскільки класні люди є в їхньому місті вже сьогодні. Бо це надихає» .

Тематика заходу – пошук ідентичності міста. Лучани зможуть визначитися, з чим у них асоціюється їхнє місто, та об’єднатися, щоб зробити його кращим.

У програмі заходу – пізнавальні лекції від місцевих громадян та гостей з інших міст про медіа, корупцію та свідоме громадянство, інтерактивний музей громадських організації міста, а також квест.

Аналогічний фестиваль вже відбувся у Житомирі. У Луцьку організатори очікують близько тисячі учасників.