У Луцьку обстріляли консульство Республіки Польща з гранатомета

У ніч з 28 на 29 березня в Луцьку вистрелили з гранатомета у будівлю Консульства Республіки Польща у Луцьку.

Що керівники представницького органу Польщі, що волинські правоохоронці трактують здійснений злочин як терористичний акт.

Порушено кримінальне провадження за ст. 257 Кримінального Кодексу України. Для детальнішої перевірки до Луцька виїхали експерти з міста Києва, – про це повідомив начальник УСБУ у Волинській області Юрій Фелонюк.

На місці події правоохоронці знайшли частину від тубуса гранатомета, – розповів начальник ГУ НП у Волинській області Петро Шпига.

Постріл пролунав близько першої години ночі. Боєголовка потрапила у дах будівлі. Ніхто не постраждав, хоч знизу спав працівник консульства, – розповів в.о. Генерального консула Республіки Польща у Луцьку Кшиштоф Савіцкі.

Наразі на місці події проводять слідчі дії. Польська сторона не заявила про підозри щодо того, хто саме чи в чиїх інтересах відбувся такий теракт.

Юрій Фелонюк же заявив, що їх структурі зрозуміло, що така подія вигідна Російській Федерації. В правоохоронців уже є зачіпки щодо того, хто саме вчинив такі дії. Проте наразі вони нічого не повідомляють у зв’язку із таємницею слідства.