У Луцьку обговорили пріоритети розвитку міста

На круглому столі громадського руху «ЧЕСНО» депутати міської ради разом із громадськими активістами обговорили стратегію розвитку міста та пріоритетні цілі роботи на найближчі роки. Захід відбувся у четвер, 10 березня.

На обговоренні були присутні депутати Луцької міської ради від трьох фракцій , громадські активісти.

Представники партії «Громадський рух «Народний контроль» Павло Данильчук та Михайло Шелеп акцентували увагу на культурному розвитку міста, національно-патріотичному вихованні молоді та створенні якісного бюджетного регламенту.

«Питання створення бюджетного регламенту потрібне, але воно складне, тому що фахівців у Луцьку майже нема. Тому ми «застовпили» цю тему, що це треба робити, але поки на вироблення проекту-рішення не вийшли. Я знаю, інші депутати також підтримують цю ініціативу, тому варто через місяць-другий збиратися, і за круглим столом обговорювати це питання», – каже активіст Михайло Шелеп.

Про важливість залучення коштів до міського бюджету говорив депутат Луцької міської ради від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Поліщук:

«На жаль, якихось величезних інвестицій наше місто не отримує, бо воно не є промисловим. Залучити додаткові кошти можна за рахунок економії тих коштів, які в нас є. На мою думку, у нас дуже великі проблеми з тендерними і позатендерними закупівлями».

Представник «Самопомочі», депутат Тарас Шляхтич говорив про зарплатню депутатам та пообіцяв працювати над розробкою стратегії розвитку Луцька.

На необхідності розвитку культурного потенціалу міста наголошував голова Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу Михайло Наход:

«Місто Луцьк – це древнє княже місто,і мені здається, одним з пріоритетів має бути розвиток міста на основі історико-культурної спадщини».

«В результаті домовилися про те, що депутати на наступний сесійний період ініціюватимуть проект рішення про створення такої собі групи стратегування, що матиме завданням розробити стратегію розвитку міста на майбутні 5-10 років», – підсумовує координатор Громадського руху «ЧЕСНО» на Волині Марія Доманська.

Круглий стіл відбувся у 15 містах Україні рамках кампанії «Стеж за грошима». Метою його було публічно напрацювати пріоритети у роботі місцевої влади.