У Луцьку активісти пікетували управління Національної Поліції

Акція відбулася в середу, 25 листопада.

«В першу чергу сьогодні ми хочемо підняти питання зупинення політичних репресій, які відбуваються на національному рівні. Друге питання – це те, що за окозамилюванням поліції, адже структурні підрозділи не тільки на Волині насправді не змінюються», – зазначив голова Громадського руху «Народний контроль» на Волині Павло Данильчук.

«Продовження терміну призначення, тільки на новій посаді у поліції, Терещуку, який тут очолював захист управління МВС», – додав активіст.

«По громадській раді: це є створений орган, який має відповідну кількість членів, де є керівник. І всі питання по заміні членів громадської ради вирішується цим же органом. Я впливу на громадську раду не маю.  У новому законі про поліцію передбачено створення поліцейської комісії та створення атестаційної комісії.  В поліцейській комісії буде 5 чоловік і два представники громадськості. На даний час, всі представники, які є на посадах, є там тимчасово. Вони не отримують ні поліцейського посвідчення, ні жетонів, ні форми нового одягу», – зазначив в.о.  начальника Головного Управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига.