У Луцьку з нагоди 30-річчя Незалежності в «ГаРмИдЕр ангар-stage» відбудеться резиденція документального театру

У Луцьку з нагоди 30-річчя Незалежності в «ГаРмИдЕр ангар-stage» відбудеться резиденція документального театру

Команда незалежного театру «ГаРмИдЕр» проведе у Луцьку резиденцію документального театру «НЕпровінційні творці НЕзалежності» — проект, який підтримав Український культурний фонд!

До 30-ї річниці Незалежності будуть віднайдені історії про надзвичайних людей із Волині та разом із акторами зі всієї України буде створена і презентована документальна вистава у просторі «ГаРмИдЕр ангар-stage».

Комунікаційна менеджерка проекту Наталка Шепель:

«На першому етапі проекту ми ШУКАЄМО СПІВТВОРЦІВ ЄДИНОГО СЦЕНАРІЮ! НАВІЩО? Щоб разом створити сценарій для постановки вистави, яку покажемо 22 серпня у межах проєкту «НЕпровінційні творці НЕзалежності».

ХТО ТАКІ — ЦІ СПІВТВОРЦІ? Це — ви! Люди  будь-якого села чи містечка Волині, які вміють бачити, якщо озирнуться довкола, пригадають і зможуть доступною мовою РОЗПОВІСТИ В ПИСЬМОВІЙ ФОРМІ.

ПРО КОГО? Про людей, чиї імена ще не вписані в сучасну історію творення України. Але саме вони, непомітні на перший погляд, але рідні — бо волинські — увіткали в єдину доріжку до  незалежності нитки своєї праці: упорядкували історію малесенького села; згуртували людей довкола театру, архітектурної пам`ятки, чийогось забутого важливого імені; зберегли щось чи створили; врятували чи виплекали; ВРАЗИЛИ ВАС ОСОБИСТО своєю харизмою, характером, силою волі — і все це — через вчинок, дію!

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ?

  • ЗНАЙДІТЬ серед своїх друзів, друзів друзів — історії РЕАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ З ВОЛИНІ. Особливо цікаво, якщо ці люди були чи є з віддалених волинських сіл і їхні імена ще «не розкручені»;
  • КОРОТКО (не більше 10 речень) НАПИШІТЬ про цю людину: чому ви можете назвати її непровінційним творцем Незалежності? В чому, на вашу думку, її цінність, її внесок, її участь?
  • КОРОТКУ ВЕРСІЮ майбутньої історії для сценарію залиште за посиланням: https://forms.gle/Vq9W5tXskqLANLeP7 Перед заповненням прочитайте уважно ПОЛОЖЕННЯ https://bit.ly/3xK6cjY ІСТОРІЇ можете надсилати по 7 липня 2021 року ВКЛЮЧНО.

ЩО ДАЛІ?

Ми відберемо 10 історій,  які особливо чітко відповідатимуть задуму та лягатимуть в єдине полотно сценарію.

Оголосимо імена авторів цих історій 10 липня 2021 року.

Запросимо АВТОРІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ для участі в СЦЕНАРНІЙ МАЙСТЕРНІ, яка відбуватиметься в Луцьку з 22 по 26 липня — НАЖИВО (так, у Луцьку треба буде пожити 4 дні, і ці умови — проживання, харчування та умови для навчання — надають організатори, тобто ми).

За цей час ми упорядкуємо історії в сценарій в унікальній атмосфері креативного простору в Луцьку — «Гармидер ангар-stage»!

Актори, які пройдуть кастинг, одразу розпочнуть роботу над виставою за сценарієм, співтворцями якого будете саме ви!»

Керівниця проекту Руслана Порицька:

«І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ! Історії, які не ввійдуть в сценарій майбутньої вистави, будуть розміщені в мережі інтернет за хештегом  #НЕпровінційніТворціНЕзалежності. Таким чином ми документально зафіксуємо історії наших земляків і в такий спосіб зробимо подарунок до свята собі і нашій країні!»

Детально про СЦЕНАРНУ МАЙСТЕРНЮ в рамках РЕЗИДЕНЦІЇ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ТЕАТРУ «НЕпровінційні творці НЕзалежності» на сайті театру https://garmyder.org/neprovintsiyni/

Організатор: Творче об’єднання «Гармидер» (м. Луцьк) https://www.facebook.com/garmyder  https://www.instagram.com/theatre.garmyder

за підтримки Українського Культурного Фонду https://ucf.in.ua/