У Луцьку відбудеться онлайн-зустріч з депутатами міської ради

У Луцьку відбудеться онлайн-зустріч з депутатами міської ради

Луцька міська громадська організація «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» в рамках громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» запрошує депутатів Луцькради підвести підсумки депутатської роботи протягом другого року повноважень та усіх зацікавлених – обговорити питання розвитку Луцької міської громади після завершення війни в рамках публічної дискусії «Луцьк: сьогодення та майбутнє».

Захід відбудеться в онлайн форматі на платформі Zoom. Попередня дата заходу – 24 січня, 11:00 (з імовірністю перенесення на інший час у зв’язку з можливим відключенням електроенергії).

Захід включатиме дві частини:

1) Коротке звітування депутатів про свою діяльність протягом другого року повноважень з акцентом на головні досягнення у роботі.

2) Обговорення в рамках дискусії «5 речей, які нам першочергово потрібно зробити (змінити) в нашому місті після перемоги».

Орієнтовна тривалість заходу – 1-1,5 години.

Просимо депутатів Луцької міської ради підготувати п’ять пунктів особистих досягнень у депутатській роботі протягом другого року повноважень (що вдалось зробити для виборців свого округу, якими ініціативами пишаєтесь найбільше, які проєкти рішень за Вашим поданням було ухвалено тощо).

Також просимо усіх учасників заходу підготувати п’ять пунктів – що нам першочергово потрібно змінити (зробити) в нашому місті для його майбутнього розвитку після перемоги.

Відтак, запрошуємо усіх зацікавлених озвучити підготовлену інформацію під час заходу особисто, або ж, в разі неможливості особистої присутності на заході, надіслати на електронну адресу нашої організації – cpaec.volyn@gmail.com. Модератор заходу оприлюднить підготовлені Вами пункти під час публічного обговорення.

Адреса події з посиланням на кімнату в Zoom буде опублікована ТУТ не пізніше, ніж за день до початку заходу.

Про це йдеться в тексті анонсу.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, то звертайтесь, будь ласка, до координаторки громадської ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад» у Волинській області Катерини Шарпатої на електронні пошти cpaec.volyn@gmail.com або kateryna.sharpata@gmail.com.