У луцькому мистецькому просторі тепер стане світліше

У луцькому мистецькому просторі тепер стане світліше

«Хай буде світло!» – тепер може сміливо сказати команда мистецького простору «ГаРмИдЕр ангар-stage» (ГАS). В рамках проєкту, підтриманого міжнародним фондом «Відродження», тут буде встановлено нове світлове обладнання.

«Одна з функцій «ГаРмИдЕр ангар-stage» – це слугувати сценічним майданчиком для місцевих та приїжджих митців (театрів, музичних колективів тощо), але їх виступ без належного стаціонарного світлового обладнання є ускладненим. Тому, реалізація цього проєкту підсилила технічну спроможність простору і надала можливість проводити більшу кількість заходів», – розповіла керівниця сучасного альтернативного інтеграційного простору «ГаРмИдЕр ангар-stage» Ольга Валянік.

Таке облаштування простору стало продовженням кампанії зі збору грошей на платформі «Спільнокошт» для закупівлі теплового обладнання, що почалася ще у 2019 році. Тоді, завдяки більше 200 доброчинцям вдалося зібрати 100 тисяч гривень на придбання та встановлення теплового обладнання. Згодом, ініціативу ГАS підтримав міжнародний фонд «Відродження» та виділив ще 100 тисяч гривень на закупівлю необхідної світлової техніки.

«Сьогодні ми розпочали встановлення світла в ангарі. Дуже хочемо, щоб карантин чим швидше закінчився, і ви оцінили наше оновлення на власні очі. Ми щиро дякуємо усім, хто підтримав нас і під час кампанії «ТЕПЛО і СВІТЛО», і репостами у соціальних мережах, і відвідуванням заходів та подій! Віримо, що лише спільне творення простору зробить його найпотужнішим творчим майданчиком у Луцьку», – зазначила Ольга Валянік.