У ківерцівських лісах ведеться незаконне полювання

У ківерцівських лісах була спроба браконьєрства.  Про деталі зафіксованого правопорушення розповів інженер з охорони і захисту лісу державного підприємства “Ківерцівське лісове господарство” Віталій Вронський.

За його словами, близько 20 години вечора 24 лютого лісівники ДП “Ківерцівське ЛГ” отримали інформацію про те, що неподалік села Звози Ківерцівського району ведеться незаконне полювання.

Прибувши на місце події, охоронці лісу натрапили на авто, яке почало дуже швидко втікати від них. Лісівники викликали слідчо-оперативну групу. Уже з міліціонерами хлопці оглянули автомобіль. Там була виявлена рушниця, щоправда, у чохлі і під заднім сидінням. Окрім цього біля автівки був знайдений прожектор, який під’єднують до акумулятора автомобіля. Віталій Вронський каже, що такі засоби використовують часто для полювання на диких тварин.

Після обстеження авто та території, тушок вбитих тварин не було знайдено. Проте, “район села Звози багатий на диких кабанів”, – констатує інженер з охорони і захисту лісу.