У громаді на Волині оголосили триденну жалобу за загиблою військовослужбовицею

У громаді на Волині оголосили триденну жалобу за загиблою військовослужбовицею

У Володимир-Волинській громаді 11,12 та 13 червня оголосили днями жалоби у зв’язку із загибеллю військовослужбовиці 128 ОГШБр Карини Шемчук, яка була родом з Володимира-Волинського.

За даними Суспільного” 22-річна волинянка загинула під час виконання службових обов’язків в зоні проведення ООС 9 червня, – інформують на сайті Володимир-Волинської громади.

Заступник командира 128 окремої гірсько-штурмової бригади Андрій Грузінцев у коментарі Суспільному Закарпаття повідомив, що жінка загинула поблизу населеного пункту Широкине. Про обставини загибелі заступниці командира роти з морально-психологічного забезпечення наразі не відомо.

На сайті громади розповіли: Карина Шемчук народилась у Володимир-Волинському районі, проживала у місті, де закінчила школу-інтернат, після якого вступила до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові.

10 червня з військовослужбовицею прощався особовий склад 128 бригади. У Володимирі-Волинському з Кариною попрощаються 13 червня.

Лариса Літвицька