«Творимо якісну музику і робимо добрі справи», – «Бренди Волині»

Мистецький проект «Бренди Волині» об’єднав музикантів з різних областей Волині. Мета проекту – популяризувати немасову музику і робити добрі справи. «Бренди Волині» зініціювали та взяли участь в благодійних акціях у Володимирі-Волинському, Тернополі та Луцьку.

Придумав і створив проект волинський джазовий бард-піаніст Сергій Шишкін. Учасниками ініціативи також є гурт «Дайте спокій» (Валерій та Сергій Ленартовичі), співачка Галина Конах, скрипалька Іванна Ворошилюк та саксофоніст Василь Карпулько.

«Ідея створення «Брендів Волині виникла просто і спонтанно. Ми просто перетинались. Бачу, що в людей близька мені подача та позиціонування, близька та змістовна музика. Кожен з них віртуози і в кожного міжнародний досвід, який підтверджений статусами» – зазначає Сергій Шишкін.

Співачка Галина Конах зізнається, що «Бренди Волині» створені не тільки щоб популяризувати якісну музику у нашому регіоні, а й завойовувати серця публіки з інших куточків України. «Завдяки «Брендам Волині» ми не тільки популяризуємо якісну музику, а й робимо гарні справи» – зазначає співачка.