Театр «ГаРмИдЕр» презентував нову відеопоезію до 100-річчя бою під Крутами

Народний театр «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури презентував глядачам нову відеопоезію до 100-річчя бою під Крутами у понеділок, 29 січня. Про це колектив повідомив на своєму офіційному сайті.

Свою чергову відеороботу присвятили сторіччю бою під Крутами. Створили її за поемою «Крути» письменниці-емігрантки Лесі Храпливої. Знялися у відео юні актори дитячої театральної студії «ДогориДриґом».

«Долучення до проекту дітей, які є майже ровесниками ліцеїстів, що загинули під Крутами, — важливий символічний акт неперервності історичної пам’яті. Для нас важливо, аби біль трагедії минулого перетворювався на досвід наступних поколінь».

Керівник проекту та режисер монтажу: Алла Доманська
Режисер-постановник: Руслана Порицька
Відеооператор: Олексій Стаднюк
Графічний дизайн: Олександра Зінчука
Актори: Софія Турчик, Дмитро Марчук, Мирослав Тараймович, Софія Горох, Марко Стемковський, Михайло Нєдєльський, Дарія Бабкіна, Соломія Назаревич, Андрій Климосюк, Максим Єфімчук, Максим Гнатюк, Дарія Пилипович
Голос за кадром: Алли Доманської

Проект «Поетичний PLAYer» не фінансується з жодних джерел. Уся праця зі створення відеопоезій є волонтерською. Пропозиції фінансової та іншої підтримки проекту приймаються за телефоном 097-863-2989.