Син ексдиректора луцького заводу, який розмахував пістолетом, намагається оформити майже гектар землі для спорткомплексу

Син ексдиректора луцького заводу, який розмахував пістолетом, намагається оформити майже гектар землі для спорткомплексу

Син колишнього директора публічного акціонерного товариства «Електротермометрія» Юрія Малихіна Гліб Малихін судиться з Луцькою міською радою за майже 82 сотих комунальної землі. Таким чином він намагається належно оформити ділянку під спортивно-оздоровчим комплексом «Драйв», який працює на території заводу впродовж кількох років. 

Як зазначає «Сила правди» про це йдеться у рішенні Волинського окружного адміністративного суду від 20 березня.

Юрій Малихін був директором ПАТ «Електротермометрія» до 2021 року. Його батьки були основними акціонерами заводу багато років. Син Юрія Малихіна Гліб Малихін у 2017 році нібито придбав у заводу спортивно-оздоровчий комплекс «Драйв» з тенісними кортами. Однак земля під цим майном досі перебуває в комунальній власності і належить до категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. 

З наміром легалізувати комплекс, йдеться у судовому рішенні, Гліб Малихін у вересні 2022-го звернувся до Луцької міської ради з пакетом документів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Ковельська, 40 в оренду зі зміною її цільового призначення. Але впродовж двох сесій Луцька міська рада не погодила рішення, воно не набрало необхідної кількості голосів. Під час першого голосування проєкт підтримали девʼ’ять депутатів з 36, вдруге – десятеро обранців громади з 30 присутніх у залі. 

Тож, власнику тенісних кортів на території заводу довелося звернутися до суду. 

20 березня 2023 року Волинський окружний адміністративний суд вирішив позов Гліба Малихіна задовольнити повністю і визнав протиправною бездіяльність Луцької міської ради. Міськраду зобов’язали ще раз, тобто втретє, розглянути заяву Малихіна та стягнули з органу місцевого самоврядування судові витрати у розмірі 3073 грн. Рішення набрало законної сили, тож тепер питання «Драйву» вчергове мають винести на голосування.

Раніше «Сила правди» розповідала, як дружина судді Волинського окружного адмінсуду Андрія Ксензюка Олена виграла суд у Луцькради про виділення їй землі у селі Зміїнець, проте депутати не голосують за відповідне рішення. 

До слова, колишній директор ПАТ «Електротермометрія» Юрій Малихін відомий також тим, що кілька разів попадався поліції нетверезим за кермом, а нещодавно погрожував сусідам пістолетом після того, як вони зробили йому зауваження через надто гучну музику в нічний час.

 

Діана Ткач