Суддя Сівчук утретє не з’явився на розгляд його справи щодо водіння напідпитку

Третє судове засідання у розгляді адміністративного правопорушення, а саме керування у стані алкогольного сп’яніння суддею Луцького міськрайонного суду Андрієм Сівчуком не відбулося. Вчергове порушник подав клопотання про відкладення справи.

Ні адвокат Сівчука, ні сам луцький суддя не з’явилися на розгляд протоколу про керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Втім, суддя Локачинського районного суду Василь Корнелюк прийняв рішення не чекати закінчення терміну розгляду адміністративного правопорушення і заявив журналістам, що сьогдні ж, 4 листопада, «прийме законне рішення».

Нагадаємо, що у ніч з 1 на 2 вересня суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук був пійманий на порушенні правил дорожнього руху патрульними поліцейськими Луцька. Він здійснив рух через залізничний переїзд на червоне світло. Це стало причиною зупинки автомобіля. Згодом патрульні вчули у водія авто, який виявився суддею Сівчуком, запах алкоголю з ротової порожними. На прохання поліцейських пройти алкотест на місці або у наркодиспансері Андрій Сівчук відмовився. Тож, згідно ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення така відмова трактується автоматичним визнанням стану сп’яніння.

На другому засіданні адвокат Сівчука заявив, що з’явиться на засіданні і дата наступного йому підходить. Втім, ні він, ні суддя Сівчук так і не з’явилися, хоч суддя Василь Корнелюк повідомив, що ця дата – крайній термін і наголосив, що більше такого не потерпить і вважатиме це зловживанням.

Постанова, складена патрульними, жодного разу не розглядалася на судовому засіданні, проте Василь Крнелюк заявив, що, не зважаючи на відсутність Сівчука, рішення буде прийнято сьогодні.