Суд на Волині не зміг розглянути апеляцію школяра, якого засудили до колонії через продаж канабісу. Поки він у СІЗО

Суд на Волині не зміг розглянути апеляцію школяра, якого засудили до колонії через продаж канабісу. Поки він у СІЗО

Апеляційний суд Волинської області не зміг сформувати колегію, яка розгляне апеляційну скаргу на вирок Ратнівського суду щодо засудження школяра до 6 років колонії за продаж канабісу.

Про це hromadske повідомив адвокат юнака Віталій Жуковський.

«Колегію Волинський апеляційний суд не зміг зібрати, оскільки суддів наявних є четверо, двоє з них вже брали участь у справі, зокрема надавали дозволи слідству на аудіо- та відеоспостереження за особою. Судді Волинського апеляційного суду відправили запит у Верховний суд, щоб той визначив, який суд в Україні розглядатиме апеляцію», — зазначив адвокат.

За його словами, наразі відомо, що Верховний суд визначив розгляд апеляції за Рівненським апеляційним судом. Хлопець перебуває у Луцькому СІЗО з 23 грудня.

Він залишатиметься під вартою, поки Рівненський суд ознайомиться зі справою та призначить засідання.

Що цьому передувало?

16-річного Максима 23 грудня засудили до 6 років колонії за торгівлю наркотиками. Захист хлопця стверджує, що на незаконні дії його спровокували правоохоронці.

Як повідомляв адвокат, у 15 років Максим почав спілкуватися з хлопцем Денисом, який працював на поліцію. Коли Максиму виповнилося 16, він попросив його знайти наркотики й передати їх знайомій. Потім таке відбулося ще раз, але того разу Максим стояв поруч, а продаж наркотиків здійснювала інша людина, розповів Жуковський.

Детальніше про справу читайте у матеріалі.

 

Євгенія Луценко, Наталя Шимків