В національному парку на Волині рубають живий ліс

Про це заявила адміністрація Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» після проведення ряду виїздів на територію, підконтрольну установі.
68

Міноборони запрошує волинян взяти участь у фотопроекті з популяризації війська

До Луцька завітали представники Міністерства оборони України Володимир Скроростецький, Тарас Грень та Оксана Горбач. У студії «Громадського.Волинь» вони розповіли про фотопроект з популяризації українського війська.
4

Волинських спостерігачів від ОПОРИ на виборах у Кривому Розі називали «западенцями»

На виборах криворізького міського голови, що відбулися 27 березня, за голосуванням спостерігали представники ОПОРИ з Волині. У студії «Громадського. Волинь» Оксана Ютовець і Анатолій Котлюк розповіли про враження від дня волевиявлення.
2

Волинські активісти про вибори у Кривому Розі

Як пройшли вибори Криворізького міського голови? Які порушення найчастіше фіксувалися? Чи був вибір взагалі? Про це і не тільки дивіться у прямому ефіру на «Громадському. Волинь».
0

«Під градом змін» № 19

У останньому випуску телепередачі «Під градом змін» у цьому 2015 році ми мали можливість познайомитися ближче із керівником патрульної поліції міста Луцька, а також дізнатися, де працевлаштовуються десятки переселенців зі Сходу на Волині й бійці АТО.
10

«Під градом змін» № 18

  • 17.12.2015
Цього четверга, 17 грудня, чекайте на новий випуск телепередачі «Під градом змін». Будемо аналізувати наприкінці 2015-го, чи відбулася люстрація на Волині? А другу частину випуску присвятимо найближчому новорічному святу – Дню святого Миколая.
2

«Під градом змін» № 17

  • 10.12.2015
Верховна Рада України має намір прийняти законопроект щодо змін у спрощену систему оподаткування. Підприємці дуже критично реагують на це, в тому числі і волиняни, які мають малий та середній бізнес. Тим часом і далі працює волонтерський рух і в нашій області. Проходить час і настає процес осмислення та аналізу. Більше про це дивіться у телепередачі «Під градом змін».
0

«Під градом змін» № 15

Зовнішня реклама у Луцьку, хаотично розміщена по місту, викликає занепокоєння у лучан. Таке ж занепокоєння відчувають працівники державного підприємства «Волиньторф», адже згодом ця установа може зупинити роботу.
2

«Якщо нам всім важко, це означає, що ми ідемо на правильному шляху», – майданівка Майя Москвич

Активістка Луцького Євромайдану, нині боєць полку «Гарпун» Майя Москвич на другу річницю Революції Гідності вважає, що Майдан - це перемога, перемога над собою. І те, що важким є шлях після нього, - ознака нашого правильного вибору. Про це вона розповіла журналістам «Громадського.Волинь» у ефірі телепередачі «Під градом змін».
7

«Під градом змін» № 14

Про Майдан і реформу поліції ми спілкуватися у цьому випуску телепередачі «Під градом змін», в четвер, 19 листопада.
1