В національному парку на Волині рубають живий ліс

Про це заявила адміністрація Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща» після проведення ряду виїздів на територію, підконтрольну установі.
0

Міноборони запрошує волинян взяти участь у фотопроекті з популяризації війська

До Луцька завітали представники Міністерства оборони України Володимир Скроростецький, Тарас Грень та Оксана Горбач. У студії «Громадського.Волинь» вони розповіли про фотопроект з популяризації українського війська.
0

Волинських спостерігачів від ОПОРИ на виборах у Кривому Розі називали «западенцями»

На виборах криворізького міського голови, що відбулися 27 березня, за голосуванням спостерігали представники ОПОРИ з Волині. У студії «Громадського. Волинь» Оксана Ютовець і Анатолій Котлюк розповіли про враження від дня волевиявлення.
0

Волинські активісти про вибори у Кривому Розі

Як пройшли вибори Криворізького міського голови? Які порушення найчастіше фіксувалися? Чи був вибір взагалі? Про це і не тільки дивіться у прямому ефіру на «Громадському. Волинь».
0

«Під градом змін» № 19

У останньому випуску телепередачі «Під градом змін» у цьому 2015 році ми мали можливість познайомитися ближче із керівником патрульної поліції міста Луцька, а також дізнатися, де працевлаштовуються десятки переселенців зі Сходу на Волині й бійці АТО.
0

«Під градом змін» № 18

  • 17.12.2015
Цього четверга, 17 грудня, чекайте на новий випуск телепередачі «Під градом змін». Будемо аналізувати наприкінці 2015-го, чи відбулася люстрація на Волині? А другу частину випуску присвятимо найближчому новорічному святу – Дню святого Миколая.
0

«Під градом змін» № 17

  • 10.12.2015
Верховна Рада України має намір прийняти законопроект щодо змін у спрощену систему оподаткування. Підприємці дуже критично реагують на це, в тому числі і волиняни, які мають малий та середній бізнес. Тим часом і далі працює волонтерський рух і в нашій області. Проходить час і настає процес осмислення та аналізу. Більше про це дивіться у телепередачі «Під градом змін».
0

«Під градом змін» № 15

Зовнішня реклама у Луцьку, хаотично розміщена по місту, викликає занепокоєння у лучан. Таке ж занепокоєння відчувають працівники державного підприємства «Волиньторф», адже згодом ця установа може зупинити роботу.
0

«Якщо нам всім важко, це означає, що ми ідемо на правильному шляху», – майданівка Майя Москвич

Активістка Луцького Євромайдану, нині боєць полку «Гарпун» Майя Москвич на другу річницю Революції Гідності вважає, що Майдан - це перемога, перемога над собою. І те, що важким є шлях після нього, - ознака нашого правильного вибору. Про це вона розповіла журналістам «Громадського.Волинь» у ефірі телепередачі «Під градом змін».
0

«Під градом змін» № 14

Про Майдан і реформу поліції ми спілкуватися у цьому випуску телепередачі «Під градом змін», в четвер, 19 листопада.
0